Kafedra tanishtiruv tadbiri
Filologiya fakulteti O'zbek tilshunosligi kafedrasi professor-o'qituvchilari 1-kurs o'zbek tili ta'lim yo'nalishi talabalari bilan “O‘zbek tilshunosligi kafedrasi faoli
"O'zbekiston millatlararo totuvlik va diniy bag'rikenglik yurti" mavzusida talabalar bilan uchrashuv bo'lib o'tdi
23-sentabr kuni Urganch davlat universitetida "O'zbekiston millatlararo totuvlik va diniy bag'rikenglik yurti" mavzusida talabalar bilan uchrashuv bo'lib o'tdi. Uchrashuvda X
"Maktabgacha ta'limni rivojlantirish muammolari va yechimlari" mavzusida ilmiy-amaliy seminar o'tkazildi
Urganch davlat universitetida 19-sentabr kuni Maktabgacha ta'lim metodikasi kafedrasi tomonidan "Maktabgacha ta'limni rivojlantirish muammolari va yechimlari" mavzusida ilmiy-amaliy
Filologiya fakultetida "Jonajon O`zbekistonim, mangu bo`l omon!" shiori ostida "Talabalikka bag`ishlov" tadbiri bo`lib o`tdi.
2019-yil 13-sentabr kuni Filologiya fakultetida "Jonajon O`zbekistonim, mangu bo`l omon!" shiori ostida "Talabalikka bag`ishlov" tadbiri bo`lib o`tdi.
Urganch davlat universitetida ma'naviy-ma'rifiy tadbir bo'lib o'tdi
Urganch davlat universitetida “Jaholatga qarshi - ma'rifat” degan ulug'vor g'oya asosida ijtimoiy-ma'naviy muhit barqarorligi va qonun ustuvorligini ta'minlash maqsadid
O'zbekistondagi KOICA tashkiloti vakillarining universitetga tashrifi bo'lib o'tdi
Koreya Respublikasining O'zbekistondagi KOICA tashkiloti vakillarining universitetga tashrifi bo'lib o'tdi. Tashrif davomida KOIKA ofisi direktori o'rinbosari Park Mi, KOIKA ofisi volo

Преподаватели и студенты 1 курса факультета Филологии отделения узбекского языкознания провели мероприятие "Знакомство с деятельностью кафедры узбекского языкознания".
В Ургенчском государственном университете состоялась встреча со студентами на тему «Узбекистан - страна межнационального согласия и религиозной толерантности». На встрече присутствов
19 сентября в Ургенчском государственном университете на кафедре «Методики дошкольного образования» состоялся научно-практический семинар на тему «Проблемы и пути развития дошкольног
В Ургенчском государственном университете 17 сентября состоялось мероприятие, в целях способствовать стабильности социально-духовной среды и верховенства закона, основанного на девизе «Анти-неве
В университет состоялся визит представителей организации КОИКА в Узбекистане. В ходе визита состоялась встреча заместителя директора КОИКА Парк Ми, координатора волонтеров КОИКА Канг Мунхи, сотрудника