Assolomu alaykum.O`zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi qabul qilinganligining 29 yilligi bayramiga bag`ishlab universitet professor-o`qituvchilari va ishchi xodimlari o`rtasida voleybol va stol tennis musobaqalari o`tkaziladi.
3 dekabr soat 9-00 voleybol (ayollar)
4 dekabr soat 9-00 voleybol (erkaklar)
4 dekabr soat 9-00 stol tennis (erkaklar,ayollar).
1-2-3 va 4-o`rinni egallagan musobaqada qatnashgan g`oliblar Kasaba uyushma qo`mitasi tomonidan taqdirlanadi.
Hurmatli sexkomlar talabnomalarni 2 dekabr soat 12-00 gacha kasaba uyushmasiga o`zingiz yoki jamoangizni bir vakili bilan olib kelinishini ta`minlab berishingizni so`raymiz. Shu vaqti qur`a tashlash ham o`tkaziladi. O`z vaqtida kelmaganlar musobaqada ishtirok qilaolmaydi.
Eslatma: Musobaqalarda bir ishtirokchi faqat bir turidan qatnasha oladi va taqdirlanadi.Talabnomalarni shakllantirishda shunga ham e`tibor qarating.

Assolomu alaykum. In honor of the 29th anniversary of the Constitution of the Republic of Uzbekistan, volleyball and table tennis competitions will be held among professors and staff of the university.
December 3 at 9:00 volleyball (women)
December 4 at 9-00 volleyball (men)
December 4 at 9-00 table tennis (men, women).
The winners of 1-2-3 and 4th places will be awarded by the Trade Union Committee.
Dear sexcoms, we ask you to ensure that applications are brought to the trade union by yourself or a representative of your team by 12:00 on December 2. The draw will be held at the same time. Those who do not come on time will not be able to participate in the competition.
Note: Only one participant can participate in the competition and be awarded. Please pay attention to this when forming applications.