2019-yil 15-avgust kuni Urganch davlat universitetining Madaniyat saroyida filologiya fanlari doktori, professor, Qoraqalpog'istonda xizmat ko'rsatgan fan arbobi Hamdam Jumaniyazovich Abdullayevning 80 yillik yubileyi bo'lib o'tadi.
2019-07-15
admin

15 августа 2019 года во Дворце культуры Ургенчского государственного университета отмечаетса 80-летний юбилей доктора филологических наук, профессора, заслуженного деятеля науки Каракалпакстана Хамдама Джуманиязовича Абдуллаева.
2019-07-15