"Maktabgacha ta'lim metodikasi" kafedrasida "Maktabgacha ta'lim yoshidagi bolalalarni badiiy adabiyot bilan tanishtirishning ilmiy-nazariy asoslari" mavzusida seminar bo'lib o'tdi. Ma'ruzachi dots. N. Madraximova.
"Maktabgacha ta'lim metodikasi" kafedrasida "Maktabgacha ta'lim yoshidagi bolalalarni badiiy adabiyot bilan tanishtirishning ilmiy-nazariy asoslari" mavzusida seminar bo
Ўзбекистон "Миллий тикланиш" демократик партияси Хоразм вилоят Кенгаши фаоллари Saylov - 2019 кўрсатувида иштирок этдилар.
Ўзбекистон "Миллий тикланиш" демократик партияси Хоразм вилоят Кенгаши фаоллари "Saylov - 2019" кўрсатувида иштирок этдилар.
Урганч давлат университети Педагогика факультетининг "Педагогика" кафедраси ўқитувчилари Ф.Рўзимова, М.Жуманиёзовалар маҳорат дарсларини ташкил этишди.
2019 йил 12 декабр куни Хива шахридаги 6-сон ўрта таълим мактабида "Ёш педагоглар синфи"ни ташкил этиш ва юқори синф ўқувчиларини касбга йўналтириш мақсадида Урганч давлат университети Педаг

The department of "Methods of preschool education" held a seminar on "Scientific and theoretical basis for the introduction of fiction to children of preschool age." Lecturer dots. N. Madraximova.
The department of "Methods of preschool education" held a seminar on "Scientific and theoretical basis for the introduction of fiction to children of preschool age." Lecturer dots.
Activists of the Khorezm Regional Council of the Democratic Party of Uzbekistan "Milliy Tiklanish" took part in the programme “Election – 2019”.
Activists of the Khorezm Regional Council of the Democratic Party of Uzbekistan "Milliy Tiklanish" took part in the program “Election – 2019”.
Teachers of the Department of "Pedagogy" of the Pedagogy Faculty of Urgench State University F.Ruzimova, M.Jumaniyazova organized master classes.
On December 12, 2019, in order to organize a "Class of young teachers" and vocational guidance of high school students in the secondary school No 6 in Khiva, teachers of the Department of &q