Fizika-matematika fakultetining 3- bosqich Amaliy matematika yo'nalishi talabalari bilan "Talaba huquqlari qonun himoyasida"mavzusida tadbir o'tkazildi.
Tadbirga Korrupsiya qarshi kurashish "Komplayens-nazorat" tizimini boshqarish bo'lim Bosh mutaxassisi va fakultet tyutorlar bilan muloqat o'tkazildi.
N.Ibadullayev talabalarga huquq majburiyatlari, odob axloq kodeksi, mehnat kodeksi, oila kodeksi haqida ma'lumotlar berdi, talabalar o'zlarini qiziqtirgan savollarga javob oldilar, tadbir baxs-munokara bilan olib borildi. Tadbir oxirida talabalarni qanchalik halol baho olganlik darajasini o'rganish uchun so'rovnoma o'tkazildi.

An event was held on the topic "Student's rights under the protection of the law" with the students of the 3rd stage of Applied Mathematics of the Faculty of Physics and Mathematics.
A meeting was held with the Chief Specialist of the Department of Combating Corruption "Compliance-Control" System Management and faculty tutors.
N. Ibadullayev informed students about legal obligations, code of ethics, labor code, family code, students received answers to their questions, the event was conducted with discussion. At the end of the event, a survey was conducted to find out how honest the students were.