"Ausbildung" dasturi bo'yicha uchrashuv tashkil etildi
O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2025-yil 9-apreldagi 71-sonli bayonida Germaniyaning "Askania Bildung" kompaniyasi bilan texnikumlarda xalqaro kasbiy ta'lim "Aus
UrDUda "Ekologiya va atrof muhit muhofazasi, muammolari va ularning innovatsion yechimlari" mavzusida xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya bo’lib o’tmoqda
Bugun, 22-may kuni Abu Rayhon nomidagi Urganch davlat universitetida Tabiiy va qishloq xo’jaligi fanlari fakulteti tashabbusi bilan "Ekologiya va atrof muhit muhofazasi, muammolari va ularn
UrDUda Pekin-Urganch xalqaro matematika markazining konferensiyalari qizg’in davom etmoqda
Joriy yilning 20-22 may kunlari Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetida Oliy ta’lim fan va innovatsiyalar vazirligi, O'zbekiston Respublikasi Fanlar akademiyasi V.I.Romanov
Urganch davlat universiteti rektori v.v.b.ning “21-may –O‘zbekistonda kutubxonachilar kuni” munosabati bilan Axborot-resurs markazi jamoasiga bayram tabrigi
Hurmatli Axborot-resurs markazi jamoasi! Muhtaram kutubxonachilar! Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetining ilmiy-ma’rifiy hayotida alohida o‘rin tutuvchi, bilim
Xotin-qizlarni oliy ta'limga jalb qilish tadbirlari olib borilmoqda
Joriy yilning 20-may kuni Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universiteti professor-o'qituvchilari PQ-103-sonli qaror ijrosini ta'minlash
Urganch - Pekin matematika markazi ilmiy kengashining ilk yig’ilishi bo’lib o’tdi
2024-yilning 30-dekabr kuni Urganch davlat universiteti va Pekin xalqaro matematika ilmiy tadqiqot markazi bilan imzolangan hamkorlikka binoan UrDUda algebra va algoritm asoschisi, buyuk olim Muh

В УрГУ проходит международная научно-практическая конференция на тему “Экология и охрана окружающей среды, проблемы и их инновационные решения”
Сегодня, 22 мая, в Ургенчском государственном университете имени Абу Райхона Беруний проходит международная научно-практическая конференция на тему “Экология и охрана окружающей среды, проблемы
UrDUda Pekin-Urganch xalqaro matematika markazining konferensiyalari qizg’in davom etmoqda
Joriy yilning 20-22 may kunlari Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetida Oliy ta’lim fan va innovatsiyalar vazirligi, O'zbekiston Respublikasi Fanlar akademiyasi V.I.Romanov
Поздравление и.о. ректора Ургенчского государственного университета коллективу Информационно-ресурсного центра по случаю “21 мая – Дня библиотекарей в Узбекистане”
Уважаемый коллектив Информационно-ресурсного центра! Дорогие библиотекари! От всей души искренне поздравляю самоотверженных сотрудников Информационно-ресурсного центра, которые заним
ринимаются меры по привлечению женщин в систему высшего образования
20 мая текущего года профессорско-преподавательский состав Ургенчского государственного университета имени Абу Райхона Беруни продолжил пропагандистскую работу в школ
Состоялось первое заседание Ученого совета Ургенч-Пекинского математического центра
30 декабря 2024 года в рамках подписанного соглашения о сотрудничестве между Ургенчским государственным университетом и Пекинским международным математическим научно-исследовательским центром был созд