"Navoiyxon talaba" ko`rik- tanlovi
Filologiya fakulteti talabalari ishtirokida "Navoiyxon talaba"  ko`rik- tanlovi bo`lib o`tdi. Tanlovda Navoiy ijodiyotiga bo`lgan chuqur muhabbat namunasi sifatida talabalar tomonidan s
O‘zbekiston Ekologik partiyasi rahbari va Oliy Majlis deputatlarining UrDU talabalari bilan uchrashuvi
O‘zbekiston Ekologik partiyasi Markaziy Kengashi Ijroiya qo‘mitasi raisi N.Oblomuradov O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlis qonunchilik palatasi deputati K.Jumaniyozovlar UrDU ga tas
Muqaddas ayol
Xorijiy filologiya fakulteti 191-ingliz guruh talabalari "Muqaddas ayol" mavzusiga bag'ishlangan tadbir o'tkazishdi. Tadbirda Zulfiyaxonim ijodidan namunalar, onalar qadrini ulug'
Zulfiyaxonim - vafo va sadoqat timsoli" mavzusida musiqali badiiy kechasida Jismoniy madaniyat fakulteti talabalari faol ishtirok etdilar.
Zulfiyaxonim - vafo va sadoqat timsoli  Urganch davlat universiteti Xotin-qizlar masalalari bo'yicha kengashi hamda "Qizlarjon" klubi tomonidan "Zulfiyaxonim - vafo va sadoq
La France sous le regard du monde
2021 yil 27 fevral kuni katta o’qituvchi B.M.Gulimetova rahbarligida Xorijiy filologiya fakulteti fransuz tili ta’lim yo’nalishi  191 va 192 – guruh talabalari  bilan
2021-yil 26-fevral kuni San'atshunoslik fakulteti "Musiqa ta'limi" yo'nalishi professor-o'qituvchilari va talabalari bilan hamkorlikda "Sozparvar yurt farzandlari" mavzusida talabalar festivali o'tkazildi.
26.02.2021 yil soat 14:00 da Urganch davlat universitetining Iqtisod fakultetining zalida San'atshunoslik fakulteti "Musiqiy ta'lim" yo'nalishi professor o'qituvchilari va ta

"Navoiykhan student"
The process of training, educational, educational and developmental tasks. As an example of deep love for Navoi's work, the students listened to the expressive reading of beautiful examples from t
Meeting of the leader of the Ecological Party of Uzbekistan and deputies of the Oliy Majlis with students of UrSU
Chairman of the Executive Committee of the Central Council of the Ecological Party of Uzbekistan N. Oblomuradov, Deputy of the Legislative Chamber of the Oliy Majlis of the Republic of Uzbekistan K. J
Holy woman
Students of the 191st English group of the Faculty of Foreign Philology held an event dedicated to the theme "Holy Woman". Samples of Zulfiyakhanum's works, a scene glorifying the dignit
Students of the Faculty of Physical Culture took an active part in the musical art evening on the theme "Zulfiyakhanim - a symbol of fidelity and devotion."
The Council for Women's Affairs of Urgench State University and the club "Qizlarjon" organized a musical art evening on the theme "Zulfiyakhanim - a symbol of fidelity and devotion.
La France sous le regard du monde
On 27 February 2021, lecturer of Foreign Philology faculty B. M. Gulimetova organised an event on the theme "La France sous le Regard du Monde" with the students of 191 and 192 groups philol
On February 26, 2021, the Faculty of Art Studies in collaboration with professors and students of "Music Education" held a student festival on the theme "Sozparvar yurt farzandlari"
26.02.2021 at 14:00 in the hall of the Faculty of Economics of Urgench State University by the faculty and students of the Faculty of Art History "Music Education" students on the theme &quo