Kaliforniya oliygohidan kelgan talabalar bilan uchrashuv
2-iyun 2019-yilda Urganch davlat universitetiga yozgi oromgoh loyihasi bo'yicha kelgan bir guruh Kaliforniyalik talabalar bilan Musiqa ta'limi kafedrasida uchrashuv tashkil etildi. Unda
“Yoshlar kuni” munosabati bilan harbiy texnikalar namoyishi bo‘lib o‘tdi
30-iyun 2019-yilda “Yoshlar kuni” munosabati bilan Urganch shahrining markaziy ko‘chalari bo‘ylab harbiy texnika namoyishlari tashkil etildi. Unda Urganch davlat universiteti M
Prezident tashabbusi amalda O'zbekiston respublikasi prezidenti tamonidan ilgari surilgan 5 ta muhim tashabbusni amalga oshirish maqsadida 2019 yilning 23 may oyida Urganch davlat u
2019-yil 30-iyun kuni Urganch shahri Al-Xorazmiy ko'chasida ''Yoshlar kuni'' munosabati bilan talaba yoshlar o'rtasida ommaviy marafon o'tkazildi.
2019-yil 30-iyun kuni Urganch shahri Al-Xorazmiy ko'chasida  ''Yoshlar kuni'' munosabati bilan talaba yoshlar o'rtasida ommaviy marafon o'tkazildi. Unda Filolog
2019-yil 29-iyun kuni Filologiya fakulteti talabalari orasida ''Yilning eng faol talabasi'' tanlovi yakuni bo'ldi.
2019-yil 29-iyun kuni Filologiya fakulteti talabalari orasida ''Yilning eng faol talabasi'' tanlovi yakuni hamda talaba yoshlarning badiiy-musiqiy chiqishlari, teatr sahnasi
Tabiiy fanlar fakulteti 183-kimyo guruhi talabasi Hamroyev Jasurbek va GOI tinchlik tashkilotiga talabalar insholarini yuborish uchun mas'ul bo'lgan kimyo fani o'qituvchisi Ruzmetov Abror uchun maxsus sertifikatlar keldi.
Tabiiy fanlar fakulteti 183-kimyo guruhi talabasi Hamroyev Jasurbek va GOI tinchlik tashkilotiga talabalar insholarini yuborish uchun mas'ul bo'lgan kimyo fani o'qituvchisi Ruzmetov Abror

Встреча со студентами из Калифорнийского государственного университета
2 июня 2019 года на кафедре музыкального образования состоялась встреча с группой студентов из Университета штата Калифорния, которые получили проект летнего лагеря. Рустам Болтаев, старший преподава
Военная техника была продемонстрирована по случаю «Дня молодежи»
30 июня 2019 года в честь «Дня молодежи» была продемонстрирована военная техника на центральных улицах Ургенча. В ней приняла участие студентка первого курса Ургенчского государственного у
Инициатива президента на практике
Инициатива президента на практике  По реализации пяти инициатив Президента Республики Узбекистан 23 мая 2019 года студенты Ургенчского Государственного Университета  факультета
30 июня 2019 годв на улице Аль-Хоразми города Ургенча в честь "День Молодёжи" проводился марафон среди студентов. В этом марафоне студенты факультета филологии активна участвовали.
30 июня 2019 годв на улице Аль-Хоразми города Ургенча в честь "День Молодёжи"  проводился марафон среди студентов. В этом марафоне студенты факультета филологии активна участвова
29 июня 2019 года среди студентов факультета филологии продился конкурс.
29 июня 2019 года среди студентов факультета филологии продился конкурсе показали художественно-музыкалные номера, сценки и наградали самых лучших студентов. <img alt="" data-cke-saved
Получены специальные сертификаты для студент химического группа №183 Хамраева Джасурбека, и учителем химии Рузметовым Аброром, который отвечает за отправку студенческих сочинений в организацию ГОИ.
Получены специальные сертификаты для студент химического группа №183 Хамраева Джасурбека, и учителем химии Рузметовым Аброром, который отвечает за отправку студенческих сочинений в организацию ГОИ. Эс