23-may kuni milliy g'oya kafedrasi o'qituvchilari ichki turizim bo'yicha sayoxat uyishtirdilar
Germaniya Prezidentining universitetimiz professor-o'qituvchilari va talabalari bilan uchrashuvi Xorazmga tashrifi
29 май куни соат 12.20 да Хоразм вилояти  хокимлигининг маънавият ва маърифат марказида Германия федератив Республикаси президенти Франк-Вальтер Штайнмайер ва унинг рафиқаси Элке Бюденбенгерлар б
May oyining oxirgi haftasida Kimyo kafedrasining professor-o'qituvchilari fakultet talabalari bilan birgalikda kafedra kunini o'tkazdilar.
May oyining oxirgi haftasida Kimyo kafedrasining professor-o'qituvchilari fakultet talabalari bilan birgalikda kafedra kunini o'tkazdilar. Prezidentimiz taklif etgan beshta tashabbusga alohida
O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi huzuridagi Malaka oshirish markazi ilmiy konferensiya bo`lib o`tdi
2019 yil 24 may kuni Turizm va iqtisodiyot fakultetining professor-o’qituvchilari va talabalari O’zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo’mitasi huzuridagi Malaka oshirish markazida b
Germaniyalik professor Urganch davlat universitetida
Germaniyalik professor Dierk Andresen Urganch Davlat Universiteti Turizm va Iqtisodiyot fakulteti talabalari bilan mashg`ulot darslarini olib bormoqda. Dierk Andresen turizm va restoran boshqaruvi soh
Tanlov
Xiva shahrida “O`zbekiston bahori- 2019” ijodkor yoshlarning festivali bo`lib o`tdi. Unda UrDu 181- Tasviriy san`at va muhandislik grafikasi ta`lim yo`nalishi  talabasi Abdullayeva Ma

29 мая в 12.20 в Центре духовности и просвещения Хорезмской области президент Федеративной Республики Франк Франк Вальтер Штайнмайер и его жена Эльке Буденбегер встретились с губернатором Хорезма Ф. Е
В последнюю неделю мая преподаватели химического факультета вместе со студентами факультета провели день кафедры. Основное внимание было уделено пяти инициативам, предложенным нашим президентом. Особе
24 мая 2019 года в Центре перспективных исследований при Государственном налоговом комитете Республики Узбекистан состоялась республиканская научно-практическая конференция «Актуальные вопросы с
Профессор Дирк Андресен из Германии провел занятия в Ургенчском государственном университете со студентами факультета туризма и экономики. Дирк Андресен имеет огромный опыт в сфере туризма и управлени
Фестиваль творческой молодежи «Весна Узбекистана – 2019» прошел в Хиве. Абдуллаева Мадинаб студентка УрДУ 181- изобразительное искусства и инженерная графикаб стала абсолютным победи