Amaliyot bo'yicha talabalar bilan uchrashuv
Bugun 4-kurs talabalari bilan ped amaliyot chiqish bo'yicha konferensiya o'tkazildi.Konferensiyada kafedra mudiri amaliyotni o'tkazilish tartibi yuzasidan kerakli ma'lumotlarni talabal
Педагогика факультети "Педагогика" кафедраси катта ўқитувчиси Сабирова Чаросхон Атамаматовнанинг фалсафа доктори (PhD) диссертация химояси.
2020 йил 26 июнь соат 14-00 да  Педагогика  факультети "Педагогика" кафедраси катта ўқитувчиси Сабирова Чаросхон Атамаматовна
Urganch Davlat Universiteti Fizika-matematika fakulteti matematik tahlil kafedrasi o’qituvchisi Olimbayev To’lqin Bog'ot tuman 15-son umumiy o’rta ta'lim maktabida master klass o’tkazdi
Urganch Davlat Universiteti Fizika-matematika fakulteti matematik tahlil kafedrasi o’qituvchisi Olimbayev To’lqin  Bog'ot tuman 15-son umumiy  o’rta ta'lim maktabid
Jismoniy madaniyat fakulteti bitkazuvchilarini tabriklaymiz!
2019 yil 11-29 iyun kunlari Urgnch davlat universiteti Jismoniy madaniyat fakultetida bakalavriyat yo’nalishi bitiruv malakaviy ishi himoyasi va magistrlik dissertatsiyasi himoyasi bo’lib
2019 yil 28-iyun kuni Urganch davlat universiteti Fizika-maemaika fakulteti “Amaliy matematika va matematik fizika” kafedrasi o’qituvchisi dots.
2019 yil 28-iyun kuni Urganch davlat universiteti Fizika-matematika fakulteti “Amaliy matematika va matematik fizika” kafedrasi o’qituvchisi dots. Babajanov Bazar Atajanovich O&rsquo
Физика-математика фаъкултети амалий математика ва информатика таълим йўналиши 4 курс талабаларининг БМИ ҳимояси 2019 йил 18 июндан бошланди
Физика-математика фаъкултети амалий математика ва информатика таълим йўналиши 4 курс талабаларининг БМИ ҳимояси 2019 йил 18 июндан бошланди. Ҳимоялар фаъкултет биносининг 324 аудиториясида бўлиб

Встреча со студентами на стажировках
Сегодня прошла конференция студентов 4 курса на педагогической практике, на которой заведующий кафедрой предоставил студентам необходимую информацию о порядке прохождения практики. подробно объяснил.
Педагогика факультети "Педагогика" кафедраси катта ўқитувчиси Сабирова Чаросхон Атамаматовнанинг фалсафа доктори (PhD) диссертация химояси.
2020 йил 26 июнь соат 14-00 да  Педагогика  факультети "Педагогика" кафедраси катта ўқитувчиси Сабирова Чаросхон Атамаматовна Тошкент вилояти Чирчиқ давлат п
Преподаватель кафедры математического анализа физико-математического факультета Ургенчского государственного университета
Преподаватель кафедры математического анализа физико-математического факультета Ургенчского государственного университета Олимбаев Тулкин провел мастер-класс на тему “тригонометрические уравнени
Поздравляем всех выпускников факультета Физической культуры
С 11  по 29 июня  2019 года  в Ургенчском Государственном Университете  факультете физической культуры состоялся зашита выпускных  квалификационных  работ и магистерских
28 июня 2019 г. преподаватель кафедры «Прикладной математики и математической физики» Физико-математического факультета, доц.
28 июня 2019 г. преподаватель кафедры «Прикладной математики и математической физики» Физико-математического факультета, доц. Бабаджанов Базар Атаджанович успешно защитил докторскую диссер
С 18 июня 2019 года началась защита ВКР студентов 4 курса по направлению История
Физико-математический факультет кафедры прикладной математики и информатики начал защиту студентов 4-го курса 18 июня 2019 года. Обороны проводятся в зрительном зале 324.