Bugun, 13-yanvar kuni Urganch davlat universiteti Xorijiy filologiya fakulteti "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasi o'qituvchilari Feruza Masharipova hamda Zamira Pulatova boshchil
O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetida Britaniya Kengashi tomonidan“Ingliz tili o‘qituvchilarining uzluksiz malakasini oshirish tamoyillari” bo‘yicha intensiv tr
9-yanvar kuni "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasi stajyor-o'qituvchisi Shomurotova Hilola Amaliy grammatika va fonetika fanidan 2403 B ingliz guruhida "Syllable
9-yanvar kuni "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasi stajyor-o'qituvchisi Qalandarova Dilfuza Amaliy grammatika va fonetika fanidan 2405 B ingliz guruhida "Mood: Indicative
Xorijiy filologiya fakulteti "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasida 2025-yil 9-yanvar kuni "Ingliz va o'zbek tillarida nutq etiketining milliy va madaniy xususiyatlari" m
Bugun 8-yanvar 2025-yil sanasida Urganch Davlat Unoversiteti Xorijiy filologiya fakulteti “Ingliz tili va adabiyoti” kafedrasi stajor o’qituvchisi Dusmetova Saodatjon tomonidan profe

Сегодня, 13 января, в общежитии студентов Ургенчского государственного университета преподаватели кафедры "Английский язык и литература" факультета иностранных филологий Феруза Машарипова и
Интенсивный семинар
В Университете мировых языков Узбекистана прошел интенсивный тренинг по теме "Принципы непрерывного повышения квалификации преподавателей английского языка", организованный Британским Совето
9 января стажер-преподаватель кафедры "Английский язык и литература" Шомуротова Хилола провела открытый урок по предмету "Практическая грамматика и фонетика" на тему "Введение
9 января стажер-преподаватель кафедры английского языка и литературы Калaндарова Дилфуза провела открытый урок по предмету "Практическая грамматика и фонетика" в группе 2405 B на тему "
На кафедре "Английский язык и литература" факультета иностранных филологий 9 января 2025 года состоялся научно-теоретический семинар на тему "Национальные и культурные особенности речев
Сегодня, 8 января 2025 года, состоялся научно-методический семинар Дусметовой Саодаджон, преподавателя-стажера кафедры «Английского языка и литературы» факультета иностранной филологии Ург