Bugun, 13-yanvar kuni Urganch davlat universiteti Xorijiy filologiya fakulteti "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasi o'qituvchilari Feruza Masharipova hamda Zamira Pulatova boshchil
O‘zbekiston davlat jahon tillari universitetida Britaniya Kengashi tomonidan“Ingliz tili o‘qituvchilarining uzluksiz malakasini oshirish tamoyillari” bo‘yicha intensiv tr
9-yanvar kuni "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasi stajyor-o'qituvchisi Shomurotova Hilola Amaliy grammatika va fonetika fanidan 2403 B ingliz guruhida "Syllable
9-yanvar kuni "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasi stajyor-o'qituvchisi Qalandarova Dilfuza Amaliy grammatika va fonetika fanidan 2405 B ingliz guruhida "Mood: Indicative
Xorijiy filologiya fakulteti "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasida 2025-yil 9-yanvar kuni "Ingliz va o'zbek tillarida nutq etiketining milliy va madaniy xususiyatlari" m
Bugun 8-yanvar 2025-yil sanasida Urganch Davlat Unoversiteti Xorijiy filologiya fakulteti “Ingliz tili va adabiyoti” kafedrasi stajor o’qituvchisi Dusmetova Saodatjon tomonidan profe

Today, January 13, at the dormitory of Urgench State University, teachers from the Department of English Language and Literature of the Faculty of Foreign Philology, Feruza Masharipova and Zamira Pula
An intensive training on the topic "Principles of Continuous Professional Development for English Language Teachers," organized by the British Council, was held at the University of World La
On January 9, intern-teacher Shomurotova Khilola from the Department of English Language and Literature conducted an open lesson on the subject of "Practical grammar and phonetics" on the to
On January 9, the intern-teacher Qalandarova Dilfuza from the Department of English Language and Literature conducted an open lesson on the topic "Mood: Indicative and imperative mood" on&nb
On January 9, 2025, a scientific-theoretical seminar on the topic "National and Cultural Features of Speech Etiquette in English and Uzbek" was held at the Department of "English Langua
Today, January 8, 2025, a scientific-methodological seminar was held by Dusmetova Saodatjon, an intern teacher of the Department of "English Language and Literature" of the Faculty of Foreig