2021-yilning 29-aprel kuni Urganch davlat universiteti  rektori B.Abdullayev boshchiligida  Ilmiy ishlar va innovatsiyalar bo`yicha prorektor Z.Ibragimov, Xalqaro aloqalar bo`yicha prorektor
Германия Республикаси Президентининг ташрифи
Бугун  29 май куни соат 12.20 да Хоразмвилояти хокимлигининг маънавият ва маърифат марказида Германия федератив Республикаси президенти Франк-Вальтер Штайнмайер ваунинг рафикаси Елке Бюденбенгерл
Mina Gavel
Mina Gavel martdan-maygacha bo’lgan muddatda kafedramizning professor o’qituvchilari bilan 442-xonada seminar treninglar olib borib, yangi o’qitish metodlarini o’rgatdi, &ldquo
Dierk Andresen
Ko’ngilli sifatida Germaniyadan tashrif buyurgan turizmni rivojlantirish bo’yicha yevropaning yetakchi mutaxasislaridan Dierk Andresen 18Apreldan 25 maygacha UrDUda o’z tajribasi va
2021-yil bahorgi semestrida Erasmus+ dasturining Xalqaro kredit mobilligi loyihasi
2021-yil bahorgi semestrida Erasmus+ dasturining Xalqaro kredit mobilligi loyihasi doirasida universitetning 2 nafar talabasi va 1 nafar xodimi Ruminiya davlatining Kluj-Napoka qishloq xoʼjalik va vet
Kaliforniyaning Berkliy universiteti hamda Urganch davlat universitetining interaktiv ko‘p tarmoqli o‘qitish loyihasi
Kaliforniyaning Berkliy  universiteti hamda  Urganch davlat universitetining  interaktiv ko‘p tarmoqli o‘qitish loyihasi "University of California at Berkeley  Urg

29 апреля 2021 года ректор Ургенчского государственного университета Б.Абдуллаев, проректор по научной работе и инновациям З.Ибрагимов, проректор по международным отношениям г.Уразбаев, декан физико-м
Визит Президента Федеративной Республики Германии
29 мая, в 12.20, администрация и администрация администрации Хорезмской области встретились с Президентом Федеративной Республики Германия Франком-Вальтером Штайнмайером и его радикалистом Ельском Буд
Мина Гавел
Мина Гавел  с марта по май  проводила семинары в аудитории 442 с преподавателями  нашей кафедры, обучала новым методам преподавания, организовывала Speaking Club и проводила интерактивн
Диерк Андресен
Диерк Андресен, видный европейский специалист по развитию туризма из Германии, вызвался поделиться своим опытом и знанием со студентами в сфере туризма с 18 апреля по 25 мая. Он провел теоретические и
В весеннем семестре 2021 года в рамках международного проекта кредитной мобильности
В весеннем семестре 2021 года в рамках международного проекта кредитной мобильности Erasmus + 2 студента и 1 сотрудник университета проходят стажировку в Университете сельского хозяйства и ветеринарии
Интерактивный многопрофильный образовательный проект Калифорнийского университета в Беркли и Ургенчского государственного университета