“Talabalar turar joylari va ijara xonadonlari bo‘yicha ma’lumotlar markazi” faoliyati davom etmoqda
Markazda Talabalarni turar joy bilan ta’minlash ishlarini muvofiqlashtirish bo’limi xodimlari hamda universitetning koʻngilli faol yoshlari murojaatchilar uchun kerakli ma'lumotl
Festival ishtirokchilari Xiva "Ichan qal'a" majmuasi bo'ylab sayohat qilishdi
Xabaringiz bor, Urganch davlat universitetida “Yangi Oʻzbekiston yoshlari, birlashaylik!” shiori ostida uch kunlik xalqaro “Talabalar festivali” boʻlib oʻtmoqda.  Unda
Xorijiy talabalar bilan navbatdagi uchrashuv bo'lib o'tdi
Kaliforniya davlat universiteti bilan 2017-yildan buyon hamkorlikda amalga oshirilayotgan Talabalar uchun xalqaro ilmiy tadqiqot amaliyoti IRES (International Research Experience for Students) loyihas
Urganch davlat universitetining “Viloyat hokimi stipendiyasi” uchun tanlovdan oʻtgan talabalari bilan tanishing!
Urganch davlat universitetining “Viloyat hokimi stipendiyasi” uchun tanlovdan oʻtgan talabalari bilan tanishing! Talabalarimizga bundan keyingi faoliyatlarida ham yuksak parvozlar tilay
Bugun 22-may kuni Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida “Havaskor gitarachilar” koʻrik-tanlovining universitet bosqichi boʻlib oʻtdi. Unda tanlovning fakultet bosqichidan muvaffaq

As you know, at Urganch State University three-day international "Festival of Students" is being held under the slogan "Youth of New Uzbekistan, let's unite!". 10 students f
Another meeting with foreign students was held
Students from the United States of America are currently staying at our university for 2 months as part of the IRES (International Research Experience for Students) project, which has been implemented
Urganch davlat universiteti Xorijiy filologiya fakulteti Gid hamrohligi va tarjimonlik faoliyati yo'nalishi 2201 B guruh talabalarining òquv amaliyotidan lavha
Urganch davlat universiteti Xorijiy filologiya fakulteti Gid hamrohligi va tarjimonlik faoliyati yo'nalishi 2201 B guruh  talabalarining  òquv amaliyotidan lavha
Get to know the students of Urganch State University who have passed the competition for the "Regional Governor's Scholarship"!
Get to know the students of Urganch State University who have passed the competition for the "Regional Governor's Scholarship"! We wish our students great success in their future ende
The university round of the "Amateur Guitarists" competition was held
Today, May 22, the university round of the "Amateur Guitarists" competition took place in the Palace of Culture of Urganch State University. Talented students who successfully passed the fac
The final round of the KVN competition was held
On May 18, the final round of the Rector's Cup, organized by the Urganch State University primary organization of the Youth Union of Uzbekistan, was held. "Xorijiy oʻzbeklar", "O