Buxoro davlat universitetining rahbariyati, professor-o'qituvchilari, iqtidorli talabalaridan iborat jamoa Urganch davlat universiteti 5-oʻquv binosi sharoitlari bilan tanishdilar. Mazkur oʻquv
BuxDU jamoasi Urganch davlat universitetida…
Oʻquv – metodik – ilmiy tur Buxoro davlat universitetining rahbariyati, professor-o'qituvchilari, iqtidorli talabalaridan iborat jamoa Urganch davlat universitetiga tashrif buyurish
Urganch davlat universiteti talabalar turar joylariga press-tur tashkil etildi
Bugun, 10-fevral kuni Urganch davlat  universitetida keng jamoatchilik va OAV vakillari, blogerlar uchun Xorazm viloyatidagi  oliy ta’lim muassasalari talabalarining yotoqxona bilan ta
Xorazm viloyatidagi oliy ta’lim muassasalari talabalarining yotoqxona bilan ta’minlanishi yuzasidan matbuot anjumani
“Talaba Fest” madaniy konsert dasturi
Joriy yilning 9-fevral kuni Urganch davlat universitetining 5-o’quv binosi oldida talabalarga koʻtarinki kayfiyat baxsh etish hamda joʻshqinlik ulashish maqsadida “Talaba Fest”
"Turkiston jadidchiligi" mavzusida ma'naviy-ma'rifiy tadbir bo' lib o'tdi.
UrDU tuzilmasidagi "Qatag'on qurbonlari xotirasi" muzeyida "Turkiston jadidchiligi" mavzusida ma'naviy-ma'rifiy tadbir bo' lib o'tdi. Tadbirda Urganch shahar FV

Команда, состоящая из руководства, профессоров и талантливых студентов Бухарского государственного университета, ознакомилась с условиями 5-го учебного корпуса Ургенчского государственного университет
Учебно-методический-научный тур Команда, состоящая из руководства, профессоров и талантливых студентов Бухарского государственного университета, посетила Ургенчский государственный универ
Организован пресс-тур в студенческие общежития Ургенчского государственного университета
Сегодня, 10 февраля, в Ургенчском государственном университете после пресс-конференции по вопросу предоставления общежития студентам высших учебных заведений Хорезмской области был организован пресс-т
Сегодня, 10 февраля, в Ургенчском государственном университете для широкой общественности, представителей СМИ и блогеров была организована пресс-конференция и пресс-тур по вопросам предоставления обще
Культурно-концертная программа «Студенческий фестиваль»
9 февраля этого года перед 5-м учебным корпусом Ургенчского государственного университета была организована культурно-концертная программа «Студенческий фестиваль» с целью подарить студент