Urganch davlat universiteti Xitoy Xalq Respublikasi OTMlari bilan kelishuvlarga erishmoqda
Ayni kunlarda O‘zbekiston-Xitoy taʼlim forumida O‘zbekiston Respublikasi oliy taʼlim muassasalari delegatsiyasi tarkibida Urganch davlat universiteti rektori Baxrom Abdullayev hamda xalqar
"Mahmudxo' ja Behbudiy faoliyatiga chizgilar. 20-yanvar - o' zbek jadidlari otasining tavallud kuni" mavzisida ma' naviy - ma' rifiy tadbir bo' lib o' tdi.
Bundan roppo-rosa 149 yil muqaddam, 20-  yanvar kuni buyuk ma'rifatparvar, publitsist, olim va siyosatchi, jamoat arbobi, Turkiston jadidchilik harakati asoschisi Mahmudxo' ja Behbudiy d
Tasviriy san'at ko'rgazmasi
Urganch davlat universiteti asosiy binosining fayesida Xotin-qizlar kengashi va "Qizlarjon" klubi tashabbusi bilan "Milliy qadriyatlarimizni e'zozlaymiz", "Mening eng suyu
20.01.2024-yil  Smart binoning 208-xonasida “Ekologiya va hayot faoliyati xavfsizligi” kafedrasi katta o`qituvchisi Sh.Jumaniayzovaning “O`simliklarni suvga moslashuvchanligiga
Kurs ishi himoyasi
Joriy yilning 19-yanvar kuni UrDU O'zbek filologiyasi fakulteti Rus tili va adabiyoti kafedrasi rus tili ta'lim yo'nalishi 4-kurs talabalarining "Rus adabi

Ургенчский государственный университет заключает соглашения с вузами Китайской Народной Республики
В настоящее время ректор Ургенчского государственного университета Бахром Абдуллаев и проректор по международному сотрудничеству Гайрат Оразбоев находятся в Китайской Народной Республике в составе дел
"Mahmudxo' ja Behbudiy faoliyatiga chizgilar. 20-yanvar - o' zbek jadidlari otasining tavallud kuni" mavzisida ma' naviy - ma' rifiy tadbir bo' lib o' tdi.
Bundan roppo-rosa 149 yil muqaddam, 20-  yanvar kuni buyuk ma'rifatparvar, publitsist, olim va siyosatchi, jamoat arbobi, Turkiston jadidchilik harakati asoschisi Mahmudxo' ja Behbudiy d
Выставка изобразительного искусства
В фойе главного корпуса Ургенчского государственного университета по инициативе Совета женщин и девушек и клуба «Кизларжон» можно увидеть рисунки на темы «Мы чтим наши национальные ц
20.01.2024 в кабинете 208 Умного корпуса старший преподаватель кафедры «Экология и безопасность жизнедеятельности» Ш.Джуманьяйзова провела методическую лекцию на тему «Изучение разде
Защита курсовой работы
19 января текущего года студенты 4 курса кафедры русского языка и литературы факультета узбекской филологии УрГУ, курс русского языка, защитили дипломную работу по те
ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИЯ
Сегодня, 20 января, в Ургенчском государственном университете состоялась пресс-конференция, посвященная подведению итогов проделанной работы за 2023 год и планам на 2024 год. В нем приняли участие