UrDU jamoasi Gansu universitetining madaniy va ilmiy tadbirlarida ishtirok etdi
Ayni paytda Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetining Xorijiy filologiya fakulteti Ingliz tili va adabiyoti kafedrasi mudiri R.Abidova boshchiligida jamoasi hamda universitetning bir
Bugun, 10-iyun kuni Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetida navbatdagi universitet Kengashi yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi.  Kengash universitet rektori v.v.b. S.Xodj
Urganch davlat universiteti jamoasi Xitoyning Gansu qishloq xo'jaligi universitetida bo‘lishmoqda Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetining Xorijiy filologiya fakulteti
Qurbon hayiti munosabati bilan rektor tabrigi
Qadrli yurtdoshlar, hurmatli hamkasblar, aziz talaba-yoshlar! Sizlarni ezgulik, mehr-muruvvat va insonparvarlik ayyomi bo’lgan muqaddas Qurbon hayiti bilan chin qalbimdan samimiy tabrikla
Oila mustahkamligi - vatan taraqqiyotining asosi
Bugun, 5-iyun kuni Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetida Xotin-qizlar maslahat kengashi tashabbusi bilan "Farovon oila sari" shiori ostida "Oila mustahkamligi - vata
QABUL BOSHLANDI
Bugun, 5-iyun sanasidan 2025-2026 o‘quv yili uchun abituriyentlarning hujjat topshirishlari uchun qabul jarayonlari boshlandi. Prezident farmoniga ko‘ra, joriy yilda qabul jarayonla

Состоялось 10-е заседание Совета Ургенчского государственного университета имени Абу Райхона Беруний
Сегодня, 10 июня, в Ургенчском государственном университете имени Абу Райхона Беруний состоялось очередное заседание университетского Совета. Заседание прошло под председательством исполняющего обязан
Команда Ургенчского государственного университета находится в Китайском университете сельского хозяйства Ганьсу. Делегация, состоящая из группы профессоров и преподавателей Ургенчского государственно
Qurbon hayiti munosabati bilan rektor tabrigi
Qadrli yurtdoshlar, hurmatli hamkasblar, aziz talaba-yoshlar! Sizlarni ezgulik, mehr-muruvvat va insonparvarlik ayyomi bo’lgan muqaddas Qurbon hayiti bilan chin qalbimdan samimiy tabrikla
Крепость семьи – основа развития родины
Сегодня, 5 июня, в Ургенчском государственном университете имени Абу Райхона Беруний по инициативе Женского консультативного совета под девизом “К благополучной семье” прошел конкурс на те
ПРИЕМ НАЧАЛСЯ
Сегодня, 5 июня, начался прием документов от абитуриентов для поступления на 2025-2026 учебный год. Согласно указу президента, в этом году процесс приёма будет проходить в два этапа п