Joriy yilning 26-yanvar kunida Urganch davlat universiteti Filologiya va san'at fakulteti "Rus tili va adabiyoti" kafedrasi faxriy profes
Bitiruvchilarimizning "Ishlab chiqarish amaliyoti" jarayoni
Ma’lumot uchun shuni ma’lum qilamizki, kafedrada tahsil olayotgan 660710200 – Biotexnologiya (oziq-ovqat, ozuqa, kimyo va qishloq xo‘jaligi) ta’lim yo‘nalishi 4-kur
“Масленица” bayrami munosabati bilan o`tkazilgan tadbirlar
Ushbu bayram munosabati bilan bugun, 24-fevral kuni Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetida Filologiya va san’at fakultet
UrDUda “1st RISMUz School & Knowledge Transfer Workshop” o’z ish faoliyatini boshladi
Bugun, 24-fevral kuni  Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetida “RISMUz” loyihasining Berlindagi eng yaxshi tajribalar bo‘yicha seminaridan keyingi ikkinchi yir
“Bitiruvchilarning tayyorgarligiga nisbatan qoʻyiladigan malaka talablari” mavzusida ochiq muloqot bo’lib o’tdi
Bugun, 24-fevral kuni Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetida oliygoh rahbariyati ishtirokida “Bitiruvchilarning tayyorgarligiga nisbatan qoʻyiladigan malaka talablar” ma
UrDU da "Talabalar ligasi" sport musobaqasining voleybol bo’yicha hududiy saralash bosqichi bo’lib o’tdi
Bugun, 22-fevral kuni Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetida Sport klub tashabbusi bilan "Talabalar ligasi" sport musobaqalarining voleybol bo’yicha o’g’

26 января текущего года Хушнуду Бободжонову, почетному профессору кафедры «Русский язык и литература» факультета филологии и искусства Ургенчского
Мероприятия, проводимые в связи с праздником «Масленица»
В связи с этим праздником сегодня, 24 февраля, в Ургенчском государственном университете имени Абу Райхана Беруни студентами кафедры русского языкового образов
В УрГУ начала работу «1-я Школа РСМУЗ и Мастер-класс по трансферу знаний»
Сегодня, 24 февраля, в Ургенчском государственном университете имени Абу Райхана Беруни стартовал 1-й семинар RISMUz School & Transfer Knowledge, второе крупное мероприятие проекта «RISMUz&r
«Состоялся открытый разговор на тему квалификационных требований, предъявляемых к подготовке выпускников».
Сегодня, 24 февраля, в Ургенчском государственном университете имени Абу Райхана Беруни прошел открытый диалог на тему "Требования квалификации к подготовке выпускников" при участии руководс
В УрГУ прошел региональный отборочный этап по волейболу спортивного соревнования "Студенческая лига"
Сегодня, 22 февраля, в Ургенчском государственном университете имени Абу Райхана Беруни по инициативе спортивного клуба прошел региональный отборочный этап спортивных соревнований "Студенческая л