1-iyun Xalqaro bolalarni himoya qilish kuniga bag`ishlab “Sog’lom oila bu kelajak poydevori” shiori ostida sportning “Xalqa aylantirish, Futbol to’pi darvozaga, Armrestling, Arqon tortish va Badminton” turlari bo`yicha sport musobaqasi bo`lib o`tdi.
Bugun Jismoniy madaniyat fakulteti sport zalida Urganch davlat universiteti professor-o‘qituvchilari, ishchi  xodimlari va ularning farzandlari o‘rtasida 1-iyun Xalqaro bolalarni himo
Tabriklaymiz
Bugun, 27-aprel  Xorazm viloyat Kasaba uyushmalari tashkilotlari birlashmasida Mehnat muhofazasi va xavfsizligi bo`yicha jamoatchilik nazoratini tashkil etish yuzasidan respublika ko`rik-tanlovi
28-Aprel - "Butunjahon mehnatni muhofaza qilish kuni" ga bag`ishlab davra suhbati o`tkazildi.
2021-yil 24-aprel kuni Urganch davlat universitetida 28-aprel  - “Butunjahon mehnatni muhofaza qilish kuni”ga bag‘ishlab,  “Xavfsizlik, salomatlik va kelajakdagi mehn

On June 1, dedicated to the International Children's day, under the motto “A healthy family is the foundation of the future”, a sports competition was held for the types of Sports: “Hoops twirling, Football, Arm wrestling, Tug of war and Badminton”.
Today in the gym of the Physical Culture Faculty among professors, teachers, and staff of Urgench State University, on June 1, dedicated to the International Children's day, under the motto &ldquo
Congratulations
Today, April 27, the final results of the regional stage of the republican contest on the organization of public control over labor protection and safety in the Khorezm regional association of Trade U
April 28 - A roundtable discussion dedicated to "World Day for Safety and Health at Work."
On April 24, 2021, Urgench State University hosted a roundtable discussion on April 28 - "World Day for Safety and Health at Work" under the motto "Safety, health, and future work."