“Ta'lim to‘g‘risida”gi Qonunning mazmun-mohiyati
Malayziyaning Al-Buxoriy xalqaro universiteti tomonidan o‘rta maxsus va bakalavriat dasturlarida tahsil olish uchun stipendiya tanlovi e’lon qiladi
UrDU
05.10.2020
Barqaror va qayta tiklanadigan manbalar sohasida malaka oshirish xalqaro tanlovi
28.09.2020
5 yil stajli qabul
Urdu
24.09.2020
Urganch Agrotexnologiyalar texnikumiga o'qishga marhamat!
Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i, Hojiboylar mahallasi (Oldingi G‘oybu qishloq xo‘jalik KXK binosi)
14.09.2020
O‘zbek tili ixtisosligi bo‘yicha “Xorazm mintaqaviy fitonimlarining lisoniy tahlili” mavzusidagi filologiya fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiyasi himoyasi bo‘lib o‘tadi
Urganch shahri, Hamid Olimjon ko‘chasi, 14-uy.
O‘zbek tili ixtisosligi bo‘yicha “O‘zbek tilida avestizmlar” mavzusidagi filologiya fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiyasi himoyasi bo‘lib o‘tadi.
02.09.2020
Urganch davlat universiteti, asosiy bino, 103 - xona.
26.07.2020
Malaka oshirish (stajirovka) (online) 2020 yil sentyabr-noyabr oylari Mogilev davlat oziq-ovqat universitetida. To'liq ma'lumotlar Xalqaro aloqalar bo'limi

Международный университет Аль-Бухари в Малайзии объявляет конкурс стипендий для обучения по программам среднего специального образования и бакалавриата
UrDU
05.10.2020
Barqaror va qayta tiklanadigan manbalar sohasida malaka oshirish xalqaro tanlovi
28.09.2020
Прием с 5 летним стажем работы
Urdu
24.09.2020
Добро пожаловать в Ургенчский агротехнологический техникум!
Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i, Hojiboylar mahallasi (Oldingi G‘oybu qishloq xo‘jalik KXK binosi)
14.09.2020
Состоится защита диссертации на тему: «Лингвистический анализ фитонимов Хорезмской области» на соискание ученой степени доктора философии по филологическим наукам (PhD) по специальности узбекский язык
Состоится защита диссертации на соискание ученой степени доктора философии по филологическим наукам на тему: «Авестизмы в узбекском языке» по специальности-узбекский язык
02.09.2020
Ургенчский государственный университет, главный корпус, ауд.103.
26.07.2020
Повышение квалификации (стажировка) в учреждении образования «Могилевский государственный университет продовольствия», в период сентябрь-ноябрь 2020 г. в онлайн-режиме