Urganch davlat universiteti 2021-2022 o'quv yili uchun magistratura mutaxasisliklarning mutaxasislik fanlaridan kirish sinov imtihonlari o'tkazish jadvali(yuklab olish).
Abituriyentlar o'zlari bilan Pasport va magistr.edu.uz saytidan xujjati qabul qilinganligi to'g'risidagi Arizasini (Ruhsatnoma o'rniga) chop qilib olib kelishlari shart.
Abituriyentga eslatma!!! Imtihon boshlanishidan 1 soat oldin imtihon o'tkaziladigan hududga yetib keling. Imtihonlar Jismoniy madaniyat fakultetining 1-2-sport zallarida o'tkaziladi.

График вступительных испытаний в магистратуру Ургенчского государственного университета на 2020-2021 учебный год. (скачать).
Абитуриенты должны иметь при себе паспорт и заявление о приеме документа (вместо разрешения) с сайта magistr.edu.uz.
Примечание для абитуриентов!!! Необходимо прибыть на место проведения экзамена за 1 час до его начала. Экзамены будут проводиться в 1-2 спортивных залах факультета физической культуры.
Опоздавшие абитуриенты не допускаются к экзаменам, и повторные тестовые испытания для них проводиться не будут.