"Yosh-notiqlar" ko'rik tanlovining navbatdagi soni o'tkazildi
2022-yil 15-iyun sanasida Filologiya fakulteti  tomonidan universitetning notiqlik madaniyatini o'zida shakllantira olgan, faol hamda tashabbuskor talabalari ishtirokida oʻtkazilib kelinayotg
"O'zbek tili va adabiyoti" kafedrasida magistrlik dissertatsiyasi muhokamasi o'tkazildi
Joriy yilning 20-21-iyun kunlari Filologiya fakulteti "O'zbek tili va adabiyoti" kafedrasida magistrlik dissertatsiyasi muhokamasi o'tkazildi. Himoyada Adabiyotshunoslik: o'
"Qizlarjon" klubi hisobot kengashi o'tkazildi
Bugun, 10-iyun kuni Urganch davlat universitetida Xotin-qizlar Maslahat kengashi tomonidan Xotin-qizlar masalalalari bo'yicha dekan maslahatchilari, "Qizlarjon" klubi hamda fakultetlar r

The next issue of the "Young Speakers" contest was held
n June 15, 2022, the Faculty of Philology held the June issue of the competition "Young Speakers", which is held with the participation of active and enterprising students who are able to fo
Discussion of the master's dissertation was held at the department of "Uzbek language and literature"
On June 20-21 this year at the Department of "Uzbek language and literature" of the Faculty of Philology was held a discussion of the master's dissertation. The defense discussed the dis
The reporting meeting of the club "Kizlarjon" was held
Today, June 10, Urgench State University hosted an annual reporting meeting and exhibition of the Advisory Council of Women on Women's Affairs, advisers to the Dean on Women's Affairs, the c