Sport faoliyati (Xotin-qizlar sporti yoʻnalishi boʻyicha, sirtqi) yo'nalishida kasbiy (ijodiy) imtihonlar boshlandi
• 2022-08-09
Bugun, 9-avgust sanasida Sport faoliyati (Xotin-qizlar sporti yoʻnalishi boʻyicha, sirtqi) yoʻnalishiga hujjat topshirgan abituriyentlar uchun kasbiy (ijodiy) imtihonlar boʻlib oʻtmoqda.
Imtihon jarayonlarini adolatli, ochiq va shaffof o‘tkazilishini nazorat qilish maqsadida  keng jamoatchilik, vazirlik mas’ul xodimlari va universitet maʼmuriyatining  doimiy kuzatuvida olib borilmoqda.

Начались профессиональные (творческие) экзамены в сфере спортивной деятельности (в сфере женского и девчачьего спорта, заочная)
Сегодня, 9 августа, проходят профессиональные (творческие) экзамены для абитуриентов, подавших заявление на Cпортивную деятельность (по направлению женский и девчачий спорт, заочная).
В целях контроля за честным, открытым и прозрачным проведением экзаменационного процесса он проводится под постоянным контролем общественности, ответственных сотрудников Министерства и администрации университета.