Urganch davlat universitetida Korrupsiyaga qarshi kurashish Xorazm viloyati hududiy Kengashining targ'ibot yig'ilishi o'tkazildi
O‘zbekiston Respublikasining Korrupsiyaga qarshi kurashish Xorazm viloyati Kengashi tomonidan 2022-yil 24-iyun kuni Urganch davlat universitetida korrupsion xavf-xatarlarni oldini olis
Tabiiy fanlar fakulteti jamoasi bilan uchrashuv boʻlib oʻtdi
Ayni kunlarda Ta'lim sifatini nazorat qilish bo'limi boshlig'i K.Babadjonov, rektor maslahatchisi R.Sharipov, Korrupsiyaga qarshi kurash “Komplayens nazorat” bo‘limi
Kimyoviy texnologiyalar fakulteti jamoasi bilan uchrashuv boʻlib oʻtdi
Korrupsion holatlarni oldini olish va taʼlim sifatini yanada oshirishga qaratilgan uchrashuvlar davom etmoqda
Navbatdagi uchrashuv: Pedagogika fakulteti jamoasi
Bugungi kunda mamlakatimizda korrupsiyaviy jinoyatlarni oldini olish, unga qarshi kurashish va chek qoʻyishga qaratilgan izchil chora-tadbirlar amalga oshirilmoqda. Bu borada Urganch davlat universite
KORRUPSION HOLATLARNI OLDINI OLISH VA TAʼLIM SIFATINI YANADA OSHIRISHGA QARATILGAN UCHRASHUVLAR DAVOM ETMOQDA
Joriy yil 22-iyun kuni Urganch davlat universiteti Ta'lim sifatini nazorat qilish bo'limi boshlig'i K.Babadjonov, rektor maslahatchisi R.Sharipov,  Korrupsiyaga qarshi kurash “K

В Ургенчском госуниверситете состоялось заседание Хорезмского областного совета по противодействию коррупции
Хорезмский областной совет по противодействию коррупции Республики Узбекистан провел 24 июня 2022 года в Ургенчском государственном университете заседание по вопросам предотвращения коррупционных риск
Состоялась встреча с коллективом факультета Естественных наук
В настоящее время рабочая группа в составе К.Бабаджанова, начальника отдела контроля качества образования Ургенчского государственного университета, Р.Шарипова, советника ректора, Х.Шиховой, начальник
Состоялась встреча с коллективом Химико-технологического факультета
Проводятся встречи по предотвращению коррупции и повышению качества образования
Следующая встреча: коллектив Педагогического факультета
Сегодня в стране принимаются последовательные меры по предупреждению, борьбе и искоренению коррупции. В связи с этим в Ургенчском государственном университете предпринят ряд системных мер. В настоя