Urganch davlat universiteti rektori Baxrom Abdullayevning Sport va san’at fakulteti talaba-yoshlari bilan uchrashuvi bo’lib o’tdi.
Unda UrDU birinchi prorektori D.Ibodullayev, rektor maslahatchisi R.Sharipov, fakultet dekani S.Koʻpalov hamda fakultetning 1-kurs talabalari ishtirok etishdi. Uchrashuvda o‘quv, maʼnaviy-maʼ
Urganch davlat universitetida KPI tizimini joriy etish yuzasidan seminar tashkil etildi.
28-mart kuni Urganch davlat universitetida milliy va xalqaro reytinglarda yuqori o‘rinlarni egallash, professor-o‘qituvchilarning faoliyatini jahon standartlari asosida baholash va rag&lsq
Yaxshidan bogʻ qoladi!
Urganch davlat universitetida "Yashil makon" umummilliy loyihasi doirasida amalga oshirilayotgan ko’kalamzorlashtirish va obodonlashtirish ishlari davom etmoqda. Bahor mavsumida 3000&n
Rektor universitetda olib borilayotgan qurilish ishlarini koʻzdan kechirdi
27-mart kuni Urganch davlat universiteti rektori Baxrom Abdullayev universitetning asosiy hududida yangi barpo etilayotgan 5 qavatli, 1000 oʻringa moʻljallangan kutubxona hamda Urganch tumani “M
“YOSHLARNI EKOLOGIK MADANIYATINI OSHIRISH VA ATROF-MUHIT MUHOFAZASI BORASIDA OLIB BORILAYOTGAN ISHLAR” MAVZUSIDA OCHIQ MULOQOT O’TKAZILDI
Bugun, 27-mart kuni Urganch davlat universitetida “Yoshlarni ekologik madaniyatini oshirish va atrof-muhit muhofazasi borasida olib borilayotgan ishlar” mavzusida viloyat OAV vakillari, bl
Bugun Oʻzbekistonda bir soatga chiroqlar oʻchadi
25-mart kuni butun Oʻzbekistonda boʻladigan “Yer soati” tadbiri doirasida barcha davlat tashkilotlarida bir soatga  (14:00 – 15:00) elektr energiyasi tarmoqdan uziladi.

Ректор Ургенчского государственного университета Бахром Абдуллаев встретился со студентами факультета спорта и искусств.
В нем приняли участие первый проректор УрГУ Д.Ибадуллаев, советник ректора Р.Шарипов, декан факультета С.Копалов и студенты 1-курса факультета. На встрече обсуждались вопросы организации учебного,
В Ургенчском государственном университете организован семинар по внедрению системы KPI.
28 марта в Ургенчском государственном университете в целях занятия высоких мест в национальных и международных рейтингах, для поощрения работы профессоров-преподавателей на основе мировых стандартов в
Хороший человек вырастит сад!
В Ургенчском государственном университете продолжаются работы по озеленению и благоустройству в рамках общенационального проекта «Зеленое пространство». В весенний сезон планируется посади
Ректор ознакомился с ходом строительных работ в университете
27 марта ректор Ургенчского государственного университета Бахром Абдуллаев посетил места для знакомства с ходом строительных работ 5-этажной библиотеки на 1000 мест, возводимой в основной зоне универс
“YOSHLARNI EKOLOGIK MADANIYATINI OSHIRISH VA ATROF-MUHIT MUHOFAZASI BORASIDA OLIB BORILAYOTGAN ISHLAR” MAVZUSIDA OCHIQ MULOQOT O’TKAZILDI
Bugun, 27-mart kuni Urganch davlat universitetida “Yoshlarni ekologik madaniyatini oshirish va atrof-muhit muhofazasi borasida olib borilayotgan ishlar” mavzusida viloyat OAV vakillari, bl
Сегодня в Узбекистане на час погаснет свет
25 марта в рамках мероприятия«Час Земли», которая пройдет по всему Узбекистану, на один час (14:00 – 15:00) будет отключено электричество во всех государственных организаци