Beshta muhim tashabbus
"Hozirgi O'zbekiston sharoitlarida ilm-fan va innovatsiyalar" mavzusida Respublika ilmiy - amaliy konferentsiya
Urganch davlat universiteti, Tabiiy fanlar fakulteti, "Ekologiya va hayot faoliyati xavfsizligi" kafedrasi katta o'qituvchisi Babadjanova Shirin Kadamovna O'zbekiston Respublikasi Fa
Sport musoboqalari bo'lib o'tdi
26 iyun – “Xalqaro giyohvndlikka qarshi kurashish kuni” munosabati bilan UrDU Xorijiy talabar o'rtasida "BIZ  GIYOHVANDLIKKA QARSHIMIZ" shiyori asosida sportning s
2020-yil 26-aprel soat 08:00da Navo telekanali "Zebo pari" ko`rsatuvining "Dutor maqomlari"ga bag`ishlangan sonida Botir Rahimov ishtirok etdi
2020-yil 26-aprel soat 08:00da Navo telekanalida efirga uzatilgan "Zebo pari" ko`rsatuvining "Dutor maqomlari"ga bag`ishlangan sonida Urganch davlat universiteti Musiqa ta'limi
Talabalar 5 tashabbusning birinchi bandi bo'yicha sahna ko'rinishi namoyish qildilar
Xorijiy filologiya fakulteti talabalari 5 tashabbusning birinchi bandi ijrosini taminlash bo'yicha sahna ko'rinishi namoyishi o'tkazdilar. Gurux ikki jamoa bo'lib sahna ko'rinishin

On December 9, 2020, at the technical faculty of Urgench State University, the chairman of the Association of Industrial Building Materials, etc. On December 3, 2020, under the chairmanship of the P
Five important initiatives
Photos from the event, which took place on November 13 at 11:00 in the Cultural Land mahalla of Khanka district. Faculty of Natural Sciences.
Republican scientific-practical conference on "Science and innovation in modern Uzbekistan."
Urgench State University, Faculty of Natural Sciences, Senior Lecturer of the Department of "Ecology and Life Safety" Babadjanova Shirin Kadamovna Karakalpak branch of the Academy of Science
Sport musoboqalari bo'lib o'tdi
26 iyun – “Xalqaro giyohvndlikka qarshi kurashish kuni” munosabati bilan UrDU Xorijiy talabar o'rtasida "BIZ  GIYOHVANDLIKKA QARSHIMIZ" shiyori asosida sportning s
On April 26, 2020 at 08:00 Botir Rakhimov took part in the episode of Navo TV channel "Zebo pari" dedicated to "Dutor maqomlari"
Botir Rakhimov, Head of the Department of Music Education, Urgench State University, and Umidbek Boltaev, Teacher, took part in the issue of "Zebo Pari" program dedicated to "Dutor maqo