KPI tizimi haqida seminar mashg'uloti
2022-yil 3-iyun kuni Urganch davlat universiteti Xorijiy filologiya fakulteti "Ingliz tili va adabiyoti"kafedrasi professor-o'qituvchilariga  Korrupsiyaga qarshi kurashish "Kom
Kafedra ilmiy-nazariy seminari o'tkazildi
Joriy yilning 3-iyun kuni soat 09:00 da Filologiya fakulteti "O'zbek tili va adabiyoti" kafedrasida navbatdagi ilmiy-nazariy seminar bo'lib o'tdi. Bunda magistrant N.Dushamova&nb
"O'zbek tili va adabiyoti" kafedrasida ilmiy-nazariy seminari o'tkazildi
27-may soat 09:00da Filologiya fakulteti "O'zbek tili va adabiyoti" kafedrasida navbatdagi ilmiy-nazariy seminar bo'lib o'tdi. Ushbu seminarda 1-bosqich magistranti D. Qo'ziy
“Fotonika muammolari va rivojlanish istiqbollari” mavzusida Respublika ilmiy-amaliy anjumani boʻlib oʻtmoqda
Ayni daqiqalarda Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida Texnika fakulteti jamoasi tashabbusi bilan “Fotonika muammolari va rivojlanish istiqbollari” mavzusida Respublika ilmiy-amal
“Innowomenweek” xotin-qizlar innovatsion haftaligi doirasida universitet xotin-qizlarining ilmiy-innovatsion hamda qoʻl ishlari koʻrgazmasi tashkil etildi
Ayni daqiqalarda Urganch davlat universitetida Xorazm viloyatida oʻtkazilayotgan “Innowomenweek” xotin-qizlar innovatsion haftaligi doirasida  “Ilm-fan va innovatsiyalarni rivoj

Семинар посвященный системе KPI
3 июня 2022 года начальник отдела борьбы с коррупцией "Комплайнс-назорат" Х.Шихова провела семинар, посвященный новой аттестации сотрудников, основанной на системе KPI для преподавателей каф
Проведен научно-теоретический семинар кафедры
3 июня в 09:00 на кафедре «Узбекский язык и литература» филологического факультета состоялся очередной научно-теоретический семинар. С докладом на тему «Художественное изображение
На кафедре узбекского языка и литературы состоялся научно-теоретический семинар
27 мая в 09:00 на кафедре «Узбекский язык и литература» филологического факультета состоялся очередной научно-теоретический семинар. На данном семинаре выступили первокурсник Козиева Д.
Республиканская научно-практическая конференция «Проблемы фотоники и перспективы развития»
В настоящий момент во Дворце культуры Ургенчского государственного университета по инициативе коллектива Технологического факультета проходит Республиканская научно-практическая конференция «Про
В рамках Женской инновационной недели «Innowomenweek» организована выставка научно-инновационных и ремесленных работ женщин университета
Ургенчский государственный университет в настоящее время проводит научно-практический семинар на тему «Роль женщин в развитии науки и инноваций» в рамках Женской инновационной недели &laqu