KPI tizimi haqida seminar mashg'uloti
2022-yil 3-iyun kuni Urganch davlat universiteti Xorijiy filologiya fakulteti "Ingliz tili va adabiyoti"kafedrasi professor-o'qituvchilariga  Korrupsiyaga qarshi kurashish "Kom
Kafedra ilmiy-nazariy seminari o'tkazildi
Joriy yilning 3-iyun kuni soat 09:00 da Filologiya fakulteti "O'zbek tili va adabiyoti" kafedrasida navbatdagi ilmiy-nazariy seminar bo'lib o'tdi. Bunda magistrant N.Dushamova&nb
"O'zbek tili va adabiyoti" kafedrasida ilmiy-nazariy seminari o'tkazildi
27-may soat 09:00da Filologiya fakulteti "O'zbek tili va adabiyoti" kafedrasida navbatdagi ilmiy-nazariy seminar bo'lib o'tdi. Ushbu seminarda 1-bosqich magistranti D. Qo'ziy
“Fotonika muammolari va rivojlanish istiqbollari” mavzusida Respublika ilmiy-amaliy anjumani boʻlib oʻtmoqda
Ayni daqiqalarda Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida Texnika fakulteti jamoasi tashabbusi bilan “Fotonika muammolari va rivojlanish istiqbollari” mavzusida Respublika ilmiy-amal
“Innowomenweek” xotin-qizlar innovatsion haftaligi doirasida universitet xotin-qizlarining ilmiy-innovatsion hamda qoʻl ishlari koʻrgazmasi tashkil etildi
Ayni daqiqalarda Urganch davlat universitetida Xorazm viloyatida oʻtkazilayotgan “Innowomenweek” xotin-qizlar innovatsion haftaligi doirasida  “Ilm-fan va innovatsiyalarni rivoj

Seminar based on the KPI system
On June 3, 2022, the head of the Complaints-Nazorat anti-corruption department, Kh. Shikhova, held a seminar on the new certification of employees based on the KPI system for teachers of the Departmen
The scientific-theoretical seminar of the department was held
On June 3, at 09:00 a regular scientific-theoretical seminar was held at the Department of "Uzbek language and literature" of the Faculty of Philology. Master N.Dushamova made a report on
A scientific-theoretical seminar was held at the Department of Uzbek Language and Literature
On May 27 at 09:00 a regular scientific-theoretical seminar was held at the Department of "Uzbek language and literature" of the Faculty of Philology. At this seminar, the first-year maste
Republican scientific-practical conference on "Problems of photonics and prospects for development"
At the moment, the Palace of Culture of Urgench State University is hosting a Republican scientific-practical conference on "Problems of photonics and prospects for development" at the initi
As part of the Women's Innovation Week "Innowomenweek", an exhibition of scientific-innovative and handicrafts of university women was organized
Urgench State University is currently holding a scientific-practical seminar on "The role of women in the development of science and innovation" as part of the Women's Innovation Week &q