DISSERTATSIYA ISHLARI MUVAFFAQIYATLI HIMOYA QILINDI!
Bugun, 1-mart kuni Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universiteti huzuridagi ilmiy daraja beruvchi PhD.03/30.12.2019.FM.55.01 raqamli Ilmiy kengashining navbatdagi yigʻilishi boʻlib oʻtdi.&nb
Yakuniy nazorat himoyasi
Bugun, 22-yanvar kuni Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universiteti Xorijiy filologiya fakulteti "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasi o'qituvchisi Sanobar Raxmanova tomonidan f
Tabriklaymiz!!
Pirova Mehribon Kurbondurdiyevnaning 06.01.08 - “O‘simlikshunoslik” ixtisosligi bo‘yicha “Tritikaledan yuqori va sifatli don hosili yetishtirishda turli ekish muddatlarid
Oliy ta’limdan keyingi ta’limga qabul qilish to‘g‘risida. Urganch davlat universitetiga 2025-yilda tayanch doktoranturaga qabul qilinganlar talabgorlar orasida 02.

YANGI KITOB NASHRDAN CHIQDI
Сегодня, 1 марта, состоялось очередное заседание Научного совета PhD.03/30.12.2019.FM.55.01 при Ургенчском государственном университете имени Абу Райхона Беруни. На данном заседании совета научные
Защита итогового контроля
Сегодня, 22 января, состоялась защита "Портфолио" по улучшению качества преподавания и оценки английского языка на курсе "Тестирование и оценка", проведенная Санобар Рахмановой, пр
Поздравляю!!
Защита диссертации Пировой Мехрибон Курбондурдыевны на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по теме «Разработка сроков посева семян для различных сроков сева при возделывании высокок
О приеме в учреждения послесреднего образования. Из числа абитуриентов, принятых в Ургенчский государственный университет в 2025 году в базовую докторантуру по специальности 02.00.17 - Норимов Шохр