Hindiston Respublikasining Toshkentdagi elchixonasidan ikkinchi kotib janob Srinivasan Mani hamda Hindiston madaniyati oʻqituvchisi (yoga oʻqituvchisi) Sudha xonimlar “Xalqaro yoga kuni” m
UrDUda “Barqaror rivojlanishdagi qonunchilik va barqaror iste’mol modellari hamda turistik mahallalar va mennonitlar turistik kompleksini rivojlantirish” mavzusidagi seminar boshlandi
Urganch davlat universitetida Jahon sayyohlik tashkiloti (UNWTO) va Yevropa tiklanish va taraqqiyot banki (EBRD) O‘zbekiston Respublikasi Turizm va madaniyat vazirligi bilan hamkorligida 20
Professor Gorazd Drevensekning kafedra professor o`qituvchilari bilan uchrashuvi
Joriy yil 2-3 iyun kunlari Amerika Qo‘shma Shtatlarining O‘zbekistondagi Favqulodda va muxtor elchisi Jonatan Henik Urganch davlat universitetida bo‘ldi. Elchi janoblari dastlab uni

Mr. Srinivasan Mani, the second secretary of the Embassy of the Republic of India in Tashkent, and Ms. Sudha, a teacher of Indian culture (yoga teacher), visited Urganch State University today as part
A seminar on "Legislation and sustainable consumption models in sustainable development and development of touristic neighborhoods and Mennonite tourist complex" has started at UrSU
A seminar on "Legislation and sustainable consumption models in sustainable development and development of touristic neighborhoods and Mennonite tourist complex" has started at Urganch State
Professor Gorazd Drevensek's meeting with professors of the department
The US Ambassador to Uzbekistan visited Urganch State University
On June 2-3 this year, the Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of the United States of America to the Republic of Uzbekistan Jonathan Henick visited Urganch State University. First, the am
The French ambassador visited Urganch State University
On May 20-24, 2023, the French Ambassador to Uzbekistan Ms. Aurelia Bouchez visited Urganch State University as part of her visit to the Khorezm region. After the university leadership welcomed her, m