KIMYOVIY TEXNOLOGIYALAR FAKULTETI JAMOASI BILAN UCHRASHUV BOʻLIB OʻTDI
Ayni kunlarda Ta'lim sifatini nazorat qilish bo'limi boshlig'i K.Babadjonov, rektor maslahatchisi R.Sharipov, Korrupsiyaga qarshi kurash “Komplayens nazorat” bo‘limi bosh
"Mard o'g'lon" davlat mukofoti sohibi Fahriddin Abdikarimov
Urganch Davlat Universiteti "Amaliy matematika va matematik fizika" kafedrasi o'qtuvchisi Fahriddin Abdikarimov "Mard o'g'lon" davlat mukofoti sohibiga ayland
Korrupsion holatlarning oldini olish va ta'lim sifatini yanada oshirishga qaratilgan uchrashuvlar davom etmoqda
Joriy yil 22-iyun kuni Urganch davlat universiteti Ta'lim sifatini nazorat qilish bo'limi boshlig'i K.Babadjonov, rektor maslahatchisi R.Sharipov, Korrupsiyaga qarshi kurash “Ko
"Yosh-notiqlar" ko'rik tanlovining navbatdagi soni o'tkazildi
2022-yil 15-iyun sanasida Filologiya fakulteti  tomonidan universitetning notiqlik madaniyatini o'zida shakllantira olgan, faol hamda tashabbuskor talabalari ishtirokida oʻtkazilib kelinayotg
Universitet tyutorlarining navbatdagi o'quv-seminari bo'lib o'tdi
Bugun, 18-iyun kuni Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida universitet tyutorlarining navbatdagi o'quv-seminari bo'lib o'tdi. Seminar avvalida UrDU Yoshlar masalalari va ma&rsqu

ВСТРЕЧА С КОМАНДОЙ ХИМИЧЕСКО-ТЕХНОЛОГИЧЕСКОГО ФАКУЛЬТЕТА
В настоящее время работает рабочая группа в составе начальника отдела контроля качества образования К.Бабаджанова, советника ректора Р.Шарипова, начальника антикоррупционного отдела «Комплаенс-к
Фахриддин Абдикаримов, лауреат государственной премии «Mard o'g'lon».
Преподаватель кафедры «Прикладная математика и математическая физика» Ургенчского государственного университета Фахриддин Абдикаримов стал лауреатом государственной премии «Mard o
Проводятся встречи, направленные на предотвращение коррупции и дальнейшее повышение качества образования
15 июня 2022 года на филологическом факультете состоялся июньский выпуск конкурса «Молодые ораторы», который проводится с участием активных и предприимчивых студентов, способных формироват
Состоялся очередной обучающий семинар для преподавателей вузов
Сегодня, 18 июня, во Дворце культуры Ургенчского государственного университета состоялся очередной обучающий семинар преподавателей вузов. В начале семинара первый проректор по работе с молодежью и