Urganch Davlat Universiteti Meva-sabzavotchilik kafedrasi dotsenti Raximov Azadning Bodring mahsulotini yetishtirish bo`yicha innovatsion uslublarda amaliy mashg`ulotlar o`tkazish mavzusidagi ilmiy-uslubiy seminari
Kun tartibidagi masala yuzasidan kafedra mudiri S.Sadullaev so‘zga chiqib, kafedra dotsenti A.Raximovga “Sabzavotchilik” fanidan amaliy mashg’ulotlarni kichik guruhlarda o&rsqu
TABIIY VA QISHLOQ XO’JALIGI FANLARI FAKULTETIDA "UCH AVLOD UCHRASHUVI" TASHKIL ETILDI
Universitetimizda an’anaga aylangan "Uch avlod uchrashuvi" bugun, 6-fevral kuni Tabiiy va qishloq xo’jaligi fanlari fakultetida tashkil etildi. Unda universitetimizda uzoq yillar
UrDU da Turizm maktabi ish boshladi
Urganch davlat universitetida 3-9 fevral kunlari tashkil etilgan Turizm maktabida Rossiyaning Udmurtiya davlat universiteti va Qozog'istonning X.Dosmuhamedov nomidagi  Atyrau  universite
Pedogagik amaliyot
Бугун 4 курс экология йуналиши талабаларининг Педагогик амалиёт бўйича талабаларнинг амалиёт фаолияти кузатилди ва ўрганилди. Дастлабки ташриф Урганч Автомобил ва йўллар техникумида бўлиб, у ерда жами
O'zbek filologiyasi fakultetida uch avlod uchrashuvi bo'lib o'tdi
O'zbek filologiyasi fakultetida uch avlod uchrashuvi bo'lib o'tdi. Joriy yilning 3-fevral kuni Urganch davlat universiteti O'zbek filologiyasi fakultetida faxriy ustozlar ishtirokid

Scientific-methodological seminar of Urganch State University Associate Professor of the Department of Fruits and Vegetables Rahimov Azad on the subject of practical training in innovative methods of cucumber production
The head of the department S. Sadullaev spoke about the issue on the agenda and gave the floor to the assistant professor of the department A. Rakhimov to give a lecture on the effectiveness of practi
School of Tourism started working at UrSU
The School of Tourism, organized from February 3 to 9 at Urgench State University, is attended by students and professors and teachers of the Udmurt State University of Russia and Atyrau University of
Today, the practical activities of the 4-year ecology students were observed and studied. The first visit was at the Urganch Automobile and Road Technical College, where a total of 16 students were de
A meeting of three generations was held at the Faculty of Uzbek Philology
A meeting of three generations was held at the Faculty of Uzbek Philology. On February 3 of this year, the Uzbek Philology Faculty of Urganch State University hosted a "Three Generations Meeting&