Urganch davlat universitetida xalqaro standartlarga muvofiq o‘quv dasturlarini ishlab chiqish bo‘yicha seminar o‘tkazildi
Bugun, 26-iyun kuni Urganch davlat universitetida viloyatdagi 5ta davlat oliy taʼlim muassasalarining o‘quv ishlari bo‘yicha prorektorlari, o‘quv-uslubiy boshqarma boshliqlari, fakul
Urganch davlat universiteti rahbariyati Sport faoliyati, pedagogika va psixologiya fakulteti professor-o‘qituvchilari bilan ochiq muloqot o‘tkazdi
Bugun, 26-iyun kuni Urganch davlat universiteti rektori v.v.b.S.Xodjaniyazov boshchiligida barcha prorektorlarning ishtirokida Sport faoliyati, pedagogika va psixologiya fakulteti professor-o‘qi
Hazorasp tumanida “Dolzarb 90 kun” loyihasi tadbirlari tashkil etildi
Yurtimizning barcha hududlarida yoshlarning bo‘sh vaqtini mazmunli va samarali o‘tkazish maqsadida “Dolzarb 90 kun” loyihasi doirasida keng qamrovli tadbirlar tashkil etilmoqda
Urganch davlat universiteti rahbariyatining fakultetlar jamoasi bilan uchrashuvlari davom etmoqda
Bugun, 25-iyun kuni ham Urganch davlat universiteti rahbariyatining fakultetlarning professor-o‘qituvchilari jamoasi bilan uchrashuvlari davom etdi.  Xususan, universitet rektori v.v.b. S.X
Urganch davlat universiteti rahbariyati Fizika-matematika fakulteti professor-o‘qituvchilari jamoasi bilan uchrashdi
Bugun, 24-iyun kuni Urganch davlat universiteti rektori v.v.b. S.Xodjaniyazov hamda barcha prorektorlar tomonidan Fizika-matematika fakulteti professor-o‘qituvchilari bilan ochiq muloqot tarzida

В Ургенчском государственном университете был проведён семинар по разработке учебных программ в соответствии с международными стандартами
Сегодня, 26 июня, в Ургенчском государственном университете был организован учебный семинар для проректоров по учебной работе, начальников учебно-методических управлений, деканов факультетов и заведую
Руководство Ургенчского государственного университета провело открытый диалог с профессорско-преподавательским составом факультета спортивной деятельности, педагогики и психологии
Сегодня, 26 июня, в.и.о ректора Ургенчского государственного университета С. Ходжаниязов при участии всех проректоров провёл встречу в формате открытого диалога с профессорско-преподавательским состав
Во всех регионах нашей страны в рамках проекта “Актуальные 90 дней” организуются масштабные мероприятия с целью содержательного и полезного проведения свободного времени молодежи. В рамках
Сегодня, 25 июня, продолжились встречи руководства Ургенчского государственного университета с коллективами преподавателей факультетов. В частности, временно исполняющий обязанности ректора С. Ходжани
Содержательный день — эффективное решение для летних каникул!
На факультете физики и математики Ургенчского государственного университета имени Абу Райхона Беруний в рамках проекта “Актуальные 90 дней” проводятся различные духовно-просветительские и