Ijtimoiy tarmoqlardagi “Urganch universitetining bir necha fakulteti yarim vayrona qurilish kollejiga ko‘chirildi” sarlavhali post yuzasidan
RASMIY MUNOSABAT Joriy yilning 18-sentabr sanasida ijtimoiy tarmoqlarda “Urganch universitetining bir necha fakulteti yarim vayrona qurilish kollejiga ko‘chirildi”  sarlavhal
Xorazm MTRKning "Assalom, Xorazm" dasturida 21-oktabr — O'zbek tili bayrami kuni munosabati bilan jonli efir o'tkazildi
UrDU O'zbek filologiyasi fakulteti O'zbek tilshunosligi kafedrasi o'qituvchisi X.Boymuratova hamda fakultetning iqtidorli talabalari A.Ibragimov, D.Raximberganova, T.Quryazovalar Xorazm MT
OAVda_biz
UrDU O'zbek filologiyasi fakulteti O'zbek tilshunosligi kafedrasi o'qituvchisi X.Boymuratova 21-oktabr — O'zbek tili bayrami kuni munosabati bilan Xorazm teleradiokompaniyasining
Urganch davlat universiteti Xorijiy Filologiya fakulteti "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasi o'qituvchis Baydjanova Iroda Abdullayevnaning "Zamonaviy jamiyatda ota - onalarning&nbs
“Butun Jahon Tozalik Kuni” munosabati bilan u loyiha tugrisida malumot
&n
“Ayol qismati” filmi Oʻzbek filologiyasi fakulteti talabalariga namoyish etildi
Film namoyishi avvalida Oʻzbekiston Respublikasi Din ishlari boʻyicha qoʻmita vakillari tomonidan yoshlar uchun ibratli maʼruzalar qilindi. Ushbu badiiy filmda «Mehr» operatsiyasi doira

Regarding the post on social networks on "Several faculties of Urganch University were moved to a half-ruined construction college"
OFFICIAL CLARIFICATION On September 18 of this year, a post with the title "Several faculties of Urganch University were moved to a half-ruined construction college" was circulated on soc
Khorezm MTRK's "Hello, Khorezm" program had a live broadcast on October 21 - the Uzbek language holiday
The teacher of the Department of Uzbek Linguistics of UrSU Faculty of Uzbek Philology H.Boymuratova and talented students of the faculty A.Ibragimov, D.Rakhimberganova, T.Kuryazovalar at the "Hel
we_in_the_media
The teacher of the Department of Uzbek Linguistics of the Faculty of Uzbek Philology of UrSU K. Boymuratova spoke about the Uzbek language and linguistics in the Khorezm TV and Radio Company's rad
Defence of the dissertation for Doctor of Philosophy on pedagogical sciences  (PhD) took place on the topic "Pedagogical mechanisms of increasing the spiritual and moral responsibility of pa
The film "Ayol Qismati" was shown to the students of the Faculty of Uzbek Philology
Before the screening of the film, the representatives of the Committee on Religious Affairs of the Republic of Uzbekistan gave instructive lectures for young people. In this feature film, the sad f