Urganch Davlat Universiteti Xorijiy filologiya fakulteti "Ingliz tili va adabiyoti" kafedrasida 2024-yil 11 dekabr kuni 448-xonada navbatdagi ilmiy-uslubiy seminar bo'lib o'tdi. Ilmi
Xushxabar
O‘zbekistonning 7 ta oliygohi qatorida Urganch davlat universiteti QS agentligining Barqaror rivojlanish maqsadlariga erishish sohasidagi eng yaxshi universitetlar reytingidan joy oldi
O‘zbekiston Respublikasida korrupsiyaga qarshi kurashish to‘g‘risida milliy maʼruza
Korrupsiyaga qarshi kurashish agentligi har yili O‘zbekiston Respublikasida korrupsiyaga qarshi kurashish to‘g‘risida milliy maʼruza tayyorlab, ko‘rib chiqish uchun O‘zbe
Talabalar turar joyida professor-o`qituvchilar bilan uchrashuv
UrDU Filologiya va san'at fakulteti Rus tili va adabiyoti kafedrasi katta o'qituvchisi G.Kutlimuratova hamda Sh.Rus
GURLAN TUMAN HOKIMIYATI BIR GURUH HODIMLARI KIMYOVIY TEXNOLOGIYA FAKUKTETIGA TASHRIF BUYURISHDI
Koʻrgazmada Gurlan tumani hokimligi vakillari, Akmanova Yorqinoy (Gurlan tumani hokimining o`rinbosari innovatsion rivojlantirish bo`yicha o'rinbosari), Kazakov Xusan  (Gurlan EKO korxonasi r
Oʻzbekiston Respublikasi Madhiyasi 32 yoshda!
1992-yil 10-dekabr “O‘zbekiston Respublikasining Davlat madhiyasi to‘g‘risida”gi O‘zbekiston Respublikasi Qonuni (https://lex.uz/ru/docs/-38608) qabul qilingan kun.

11 декабря 2024 года в аудитории 448 на кафедре "Английский язык и литература" факультета иностранных языков Ургенчского государственного университета прошел очередной научно-методический се
Среди 7 вузов Узбекистана Ургенчский государственный университет вошел в рейтинг лучших университетов в области достижения Целей устойчивого развития агентства QS  10 декабря QS
"Национальный доклад о борьбе с коррупцией в Республике Узбекистан"
Антикоррупционное агентство ежегодно готовит Национальный доклад о борьбе с коррупцией в Республике Узбекистан, который представляется на рассмотрение Президенту Республики У
Встреча с профессорами и преподавателями в студенческой резиденции
Старшие преподаватели кафедры русского языка и литературы факультета филологии и искусств УрГУ Г.Кутлимуратова и Ш.Рустамова
ГРУППА СОТРУДНИКОВ АГЕНТСТВА ГУРЛАНСКОГО РАЙОНА ПОСЕТИЛА ХИМИКО-ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЙ ФАКУЛЬТЕТ
На выставке представители администрации Гурланского района Акманова Ёркиной (заместитель акимата Гурланского района по инновационному развитию), Казаков Хусан (руководитель предприятия «Гурлан Э