Talaba huquqlari qonun himoyasida
Fizika-matematika fakultetining 3- bosqich Amaliy  matematika yo'nalishi talabalari bilan "Talaba huquqlari qonun himoyasida"mavzusida tadbir o'tkazildi. Tadbirga Korrupsiya qa
TYUTORLAR UCHUN DOIMIY O‘QUV SEMINAR
TYUTORLAR UCHUN DOIMIY O‘QUV SEMINARINING NAVBATDAGI MASHG‘ULOTI BO‘LIB O‘TDI Bugun, 4-mart kuni tyutorlar oʻquv mashgʻulotida UrDU Yoshlar masalasalari va ma’naviy-ma
MUNAVVARA SALAYEVA NOMIDAGI STIPENDIYA SOHIBALARI ANIQLANDI
MUNAVVARA SALAYEVA NOMIDAGI STIPENDIYA SOHIBALARI ANIQLANDI Maʼlumki, (https://t.me/URDU_PRESSA/24742)  isteʼdodli, iqtidorli va har jabhada faol talaba (oʻquvchi) qizlar uchun Urganch davlat

Student rights are protected by law
An event was held on the topic "Student's rights under the protection of the law" with the students of the 3rd stage of Applied Mathematics of the Faculty of Physics and Mathematics. A
CONTINUOUS TRAINING SEMINAR FOR TUTORS
THE NEXT SESSION OF THE CONTINUOUS TRAINING SEMINAR FOR TUTORS WAS HELD Today, on March 4, at the training session for tutors, S. Davletov, the first vice-rector for youth issues and spiritual and
MUNAVVARA SALAYEVA SCHOLARSHIP WINNERS HAVE BEEN IDENTIFIED
MUNAVVARA SALAYEVA SCHOLARSHIP WINNERS HAVE BEEN IDENTIFIED It is known that (https://t.me/URDU_PRESSA/24742) a scholarship named after scientist Munavvara Salayeva was established by Urganch State