2021 yil 12 mart kuni Urganch davlat universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi PhD.03/28.08.2020.I.55.03 raqamli ilmiy kengash qoshidagi ilmiy seminar yigʼilishi boʼlib oʼtdi.
Unda iqtisodiyot fanlari boʼyicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasiga talabgor “Iqtisodiyot” kafedrasi tayanch doktoranti Qoʼziboev Behzod Hamidovichning 08.00.05-“Xizmat koʼrsatish tarmoqlari iqtisodiyoti” ixtisosligi boʼyicha iqtisodiyot fanlari doktori, professor Аbdullaev Ilyos Sultanovich ilmiy rahbarligida tayyorlangan dissertatsiyasi muhokama qilindi.
Ilmiy seminarda tadqiqotchining dissertatsiyasiga ijobiy xulosa berildi va himoyaga tavsiya qilindi. Shu boisdan, Behzod Hamidovichga keyingi bosqichlarda muvaffaqiyatlar tilaymiz!

Meeting of the scientific seminar under Academic Council No PhD.03/28.08.2020.I.55.03 for awarding academic degrees  at Urgench State University.
On March 12, 2021, a scientific seminar was held under Academic Council No PhD.03/28.08.2020.I.55.03, which awards academic degrees at Urgench State University.
The dissertation of Behzod Kuzibaev, a doctoral student of the Department of Economics, candidate for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Economics, prepared under the supervision of Doctor of Economics, Professor Ilyos Abdullaev, was discussed at the meeting.
At the scientific seminar, the researcher's dissertation was positively evaluated and recommended for defence.