2021 yil 12 mart kuni Urganch davlat universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi PhD.03/28.08.2020.I.55.03 raqamli ilmiy kengash qoshidagi ilmiy seminar yigʼilishi boʼlib oʼtdi.
Unda iqtisodiyot fanlari boʼyicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasiga talabgor “Iqtisodiyot” kafedrasi tayanch doktoranti Qoʼziboev Behzod Hamidovichning 08.00.05-“Xizmat koʼrsatish tarmoqlari iqtisodiyoti” ixtisosligi boʼyicha iqtisodiyot fanlari doktori, professor Аbdullaev Ilyos Sultanovich ilmiy rahbarligida tayyorlangan dissertatsiyasi muhokama qilindi.
Ilmiy seminarda tadqiqotchining dissertatsiyasiga ijobiy xulosa berildi va himoyaga tavsiya qilindi. Shu boisdan, Behzod Hamidovichga keyingi bosqichlarda muvaffaqiyatlar tilaymiz!

Заседание научного семинара при Ученом совете  № PhD.03/28.08.2020.I.55.03 по присуждению ученых степеней в Ургенчском государственном университете.
12 марта 2021 года прошел научный семинар при Ученом совете № PhD.03/28.08.2020.I.55.03 по присуждению ученых степеней в Ургенчском государственном университете.
На встрече обсуждалась диссертация докторанта кафедры экономики, Бехзода Кузибаева, подготовленная под руководством доктора экономических наук, профессора Илёса Абдуллаева.
На научном семинаре диссертация исследователя получила положительную оценку и рекомендована к защите. Поэтому желаем Бехзоду Кузибоеву успехов на следующем этапе!