«O‘zbekistonda to‘qimachilik sanoatini rivojlantirishning muammolari va innovatsion yechimlari» mavzusida Respublika ilmiy-texnikaviy anjuman
Ayni paytda Urganch davlat universitetida «O‘zbekistonda to‘qimachilik sanoatini rivojlantirishning muammolari va innovatsion yechimlari» mavzusida Respublika ilmiy-texnikaviy
OLIY TAʼLIM ISLOHOTLARI: MUAMMOLAR, YECHIMLAR, YUTUQLAR
Joriy yil 23-noyabr kuni Urganch davlat universitetida “Oliy taʼlim islohotlari: muammolar, yechimlar, yutuqlar” mavzusida viloyatimizdagi OAV vakillari, jurnalist va blogerlar uchun ochiq
Ishchi guruh Urganch davlat universitetida bo'ldi
Oʼzbekiston Respublikasi narkotik moddalar ustidan nazorat qilish boʼyicha davlat komissiyasi ishchi guruhi Xorazm viloyatiga tashrifi doirasida Urganch davlat universitetida ham oʼrganish ishlarini o
O'zbek tilshunosligi kafedrasi o'qituvchilarining "Tilimizni o'rganamiz" radioeshittirishida chiqishi
O'zbek filologiyasi fakulteti O'zbek tilshunosligi kafedrasi o'qituvchilari Dilbarjon Allaberganova hamda Zamira Madrimovalar Xorazm MTRKning "Tilimizni o'rganamiz" radioeshi
2023-yil 22-noyabr kuni telegram ijtimoiy tarmog′ida  “Biz UrDU ya'ni Urganch davlat universitetida byudjet asosida o'qiymiz, lekin 2 oydan beri stipendiya tushmayapdi”
"Yong'in xavfsizligi oyligi" doirasida profilaktik tadbir tashkil etildi
Yong'inlar bilan bog'liq baxtsiz hodisalarning oldini olish maqsadida yurtimizda joriy yilning 15-noyabridan 15-dekabriga qadar "Yong'in xavfsizligi oyligi" o'tkazilmoqda.

28 декабря 2023 года в Ургенчском государственном университете состоялся семинар совместно с Хорезмским областным отделением Республиканского духовно-просветительского центра, Хорезмским областным пре
Сегодня, 28 декабря, на факультете иностранной филологии начальником отдела контроля качества образования К.Бободжоновым и начальником отдела управления образовательной кредитной системой и мониторинг
Сегодня, 27 декабря, состоялось последнее в 2023 году заседание Совета Ургенчского государственного университета. В начале встречи ректор Б.Абдуллаев тепло поз
Сегодня, 27 декабря, ректор Ургенчского государственного университета Бахром Абдуллаев посетил область, чтобы наблюдать за ходом строительства новой библиотеки в основной зоне университета.
Осматри
Сегодня, 27 декабря, состоялось последнее в 2023 году заседание Совета Ургенчского государственного университета.