Uy-joylar ro‘yxatini tuzuvchilarning asosiy vazifalari nimalardan iborat?
Aholini ro‘yxatga olishga tayyorgarlik jarayonida belgilangan hududdagi har bir uy-joy ro‘yxatini tuzish nazarda tutilgan bo‘lib, uchastkalarga uy-joy ro‘yxatini tuz
Musiqa ta'limi (sirtqi) yo'nalishida kasbiy (ijodiy) imtihonlar boshlandi
Bugun, 4-avgust sanasida Musiqa taʼlimi (sirtqi) yoʻnalishiga hujjat topshirgan abituriyentlar uchun kasbiy (ijodiy) imtihonlar boshlandi.   Imtihon jarayonlarini adolatli, ochiq va shaff
Jismoniy madaniyat (sirtqi) yo'nalishida ijodiy imtihonlar boshlandi
Bugun, 4-avgust sanasida Jismoniy madaniyat (sirtqi) yoʻnalishiga hujjat topshirgan abituriyentlar uchun kasbiy (ijodiy) imtihonlar boshlandi.   Abituriyentlar ertalab 8.00 da universitet
Kasbiy (ijodiy) imtihon: Sport faoliyati: Kurash
Bugun, 3-avgust kuni Sport faoliyati: kurash (kunduzgi) yoʻnalishida ham kasbiy (ijodiy) imtihonlar boshlandi.  Mazkur yoʻnalishi boʻyicha imtihonlar 4 kun  davomida boʻlib oʻtadi va unda 10
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi(kunduzgi) yo'nalishida kasbiy (ijodiy) imtihonlar boshlandi
Bugun, 3-avgust sanasida Tasviriy sanʼat va muhandislik grafikasi (kunduzgi) yoʻnalishiga hujjat topshirgan abituriyentlar uchun kasbiy (ijodiy) imtihonlar boshlandi.   Abituriyentlar ert

Каковы основные задачи тех, кто составляет список жилья?
В процессе подготовки к переписи населения предусматривается составление списка каждого жилья в выделенном районе, а составители списка жилья будут прикреплены к участкам. Руководитель районного (горо
Начались профессиональные (творческие) экзамены по направлению Mузыкального образования (заочный)
Сегодня, 4 августа, начались профессиональные (творческие) экзамены для абитуриентов, подавших документы на обучение по программе «Музыкальное образование (заочный)». В целях контроля з
Начались творческие экзамены по направлению Физкультура (заочный)
Сегодня, 4 августа, начались профессиональные (творческие) экзамены для абитуриентов, подавших документы на направление «Физическая культура (заочный)». Абитуриентов встречали перед гла
Профессиональный (творческий) экзамен: Спортивная деятельность: Борьба
Сегодня, 3 августа, также начались профессиональные (творческие) экзамены по Cпортивной деятельности: Борьба (очная). Экзамены по этому направлению будут проходить в течение 4 дней и в нем примут учас
Начались профессиональные (творческие) экзамены в области изобразительного искусства и инженерной графики (очная форма)
Сегодня, 3 августа, начались профессиональные (творческие) экзамены для абитуриентов, поступивших на курс «Изобразительное искусство и инженерная графика» (очная форма). Абитуриентов вс