Urganch davlat universiteti professor-o'qituvchilari va ishchi-xodimlari ishtirokida Yangi yil bayrami munosabati bilan sport musobaqalari bo'lib o'tdi.
O'zbek tilshunosligi kafedrasi
Joriy yilning 26-dekabr sanasida Urganch davlat universiteti kasaba uyushma qo'mitasi tomonidan professor-o'qituvchilari va ishchi-xodimlari ishtirokida Yangi yil bayrami munosabati bila
Bugun, 16-noyabr kuni Urganch davlat universiteti Sport va san’at fakulteti va Sport klubi tomonidan O'zbekiston Respublikasi Davlat bayrog'i qabul qilinganining 32 yilligi munosaba
Sport va san’at fakultetida uzoq yillar davomida talabalarga saboq berayotgan faxriy ustozimiz, “O’zbekiston sport faxriysi” ko’krak nishoni sohibi Xusan Meyliyev bilan S

В связи с новогодним праздником прошли спортивные соревнования с участием профессоров и сотрудников Ургенчского государственного университета.
Ряд профессоров и преподавателей кафедры узбекского язык
26 декабря текущего года в связи с новогодним праздником профкомом Ургенчского государственного университета были проведены спортивные соревнования с участием профессоров,
Bugun, 16-noyabr kuni Urganch davlat universiteti Sport va san’at fakulteti va Sport klubi tomonidan O'zbekiston Respublikasi Davlat bayrog'i qabul qilinganining 32 yillig
Состоялась встреча студентов- молодежей, обучающихся на факультете спорта и искусств, с нашим почётным преподавателем, много лет обучающим студентов на факультете спорта и искусств, обладателем нагруд