Joriy yilning 21-oktabr kuni Urganch davlat universiteti pedagogika fakulteti "Maktabgacha ta'lim metodikasi" kafedrasida navbatdagi ilmiy-nazariy seminar bo'lib o'tdi. Semi
Kebangsan universiteti professor-o'qituvchisi tomonidan seminar mashg'uloti
Joriy yilning 21 oktyabr kuni Malayziya Kebangsan universiteti professor-o'qituvchilaridan Harwati Hashim va Xorijiy Filologiya fakulteti Ingliz tili va adabiyoti kafedrasi professor-o'qituvch
20-oktabr kuni soat 14:00da Xorijiy filologiya fakulteti binosi 410-xonada “Ota-onalar tarbiyasining pedagogik-psixologik mexanizmlari” mavzusida uslubiy seminar bo‘lib o‘tdi.
“Ota-onalar tarbiyasining pedagogik-psixologik mexanizmlari” mavzusida uslubiy seminar bo‘lib o‘tdi.
Malaka oshirish kursi
O‘zbekiston Respublikasi Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish davlat qo‘mitasi raisining 26.01.2022 yil 01-01/12-13-sonli topshirig‘iga asosan, Xorazm viloyati Ekologiya va atr
FUTURE DIRECTIONS IN LITERARY STUDIES AND LiE: A SUGGESTION FOR UZBEKISTAN " mavzusida seminar mashg'uloti
Joriy yilning 14 oktyabr kuni Malayziya Kebangsan universiteti professor-o'qituvchilaridan Hanita Hanim Ismail va Xorijiy Filologiya fakulteti Ingliz tili va adabiyoti kafedrasi professor-o'qi

On October 21 of this year, the next scientific and theoretical seminar was held at the Department of "methodology of preschool education" of the pedagogical Faculty of Urgench State Univers
Seminar training by professor-teacher of Kebangsaan University
On October 21 of the current year, a seminar-training was organized between Harwati Hashim , a professor-teacher of Kebangsaan University of Malaysia, and professor-teachers of the Department of Engli
Scientific-methodical seminar
Methodological seminar was held on 20th of October at 14:00 in  room 410 of the building of the Faculty of foreign Philology on theme " Pedagogical and psychological mechanisms of parenting&
Methodological seminar was held on theme " Pedagogical and psychological mechanisms of parenting".
Advanced training course
According to the order of the Chairman of the State Committee for Ecology and Environmental Protection of the Republic of Uzbekistan dated 26.01.2022 No. 01-01/12-13, in the hall of activists of the D
trening on the theme "FUTURE DIRECTIONS IN LITERARY STUDIES AND LiE: A SUGGESTION FOR UZBEKISTAN "
On October 14 of the current year, a seminar-training was organized between Hanita Hanim Ismail, a professor-teacher of Kebangsaan University of Malaysia, and professor-teachers of the Department of E