Joriy yilning 21-oktabr kuni Urganch davlat universiteti pedagogika fakulteti "Maktabgacha ta'lim metodikasi" kafedrasida navbatdagi ilmiy-nazariy seminar bo'lib o'tdi. Semi
Kebangsan universiteti professor-o'qituvchisi tomonidan seminar mashg'uloti
Joriy yilning 21 oktyabr kuni Malayziya Kebangsan universiteti professor-o'qituvchilaridan Harwati Hashim va Xorijiy Filologiya fakulteti Ingliz tili va adabiyoti kafedrasi professor-o'qituvch
20-oktabr kuni soat 14:00da Xorijiy filologiya fakulteti binosi 410-xonada “Ota-onalar tarbiyasining pedagogik-psixologik mexanizmlari” mavzusida uslubiy seminar bo‘lib o‘tdi.
“Ota-onalar tarbiyasining pedagogik-psixologik mexanizmlari” mavzusida uslubiy seminar bo‘lib o‘tdi.
Malaka oshirish kursi
O‘zbekiston Respublikasi Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish davlat qo‘mitasi raisining 26.01.2022 yil 01-01/12-13-sonli topshirig‘iga asosan, Xorazm viloyati Ekologiya va atr
FUTURE DIRECTIONS IN LITERARY STUDIES AND LiE: A SUGGESTION FOR UZBEKISTAN " mavzusida seminar mashg'uloti
Joriy yilning 14 oktyabr kuni Malayziya Kebangsan universiteti professor-o'qituvchilaridan Hanita Hanim Ismail va Xorijiy Filologiya fakulteti Ingliz tili va adabiyoti kafedrasi professor-o'qi

21 октября текущего года на кафедре "методика дошкольного образования" педагогического факультета Ургенчского государственного университета состоялся очередной научно-теоретический семинар.
Семинар-тренинг профессора-преподавателя Университета Кебангсаан
21 октября текущего года был организован семинар-тренинг между Харвати Хашим, одной из профессоров и преподавателей Кебангсаанского университета Малайзии, и профессорами и преподавателями кафедры англ
20 октября в 14:00 в 410 ауд. корпуса факультета иностранной филологии состоялся методический семинар на тему «Педагогико-психологические механизмы воспитания детей». Взгляд на исторически
методический семинар на тему «Педагогико-психологические механизмы воспитания детей».
Курс повышения квалификации
Согласно приказу Председателя Государственного комитета экологии и охраны окружающей среды Республики Узбекистан от 26.01.2022 № 01-01/12-13, в зале актива Управления экологии и охраны окружающей сред
Семинар посвященный FUTURE DIRECTIONS IN LITERARY STUDIES AND LiE: A SUGGESTION FOR UZBEKISTAN "
14 октября текущего года был организован семинар-тренинг между Ханитой Ханым Исмаил, одной из профессоров и преподавателей Кебангсаанского университета Малайзии, и профессорами и преподавателями кафед