Xorijiy professorlar dars mashg`uloti olib bormoqdalar
Россия Федерацияси Астрахань давлат университетининг профессори Скоблева Элла Ивановна ва доцент Бабошкина Полина Алексеевна Туризм ва иқтисодиёт факультетининг “Туризм” таълим йўналиши 3-
Ikki tamonlama aloqalar
Volunteers of the Korean Agency for International Cooperation ("KOIKA") visited the Urgench State University. During the conversation volunteers exchanged experience and opinions.
Aloqalarning yangi davri
2019 йилнинг 29 октябр санасида Америка Қўшма Штатлари фавқулотда мухтор элчиси Дэниел Розенблюм Урганч Давлат университетига ташриф буюрди. Ташрифнинг ахамиятли жихати жаноб элчининг профессор-ў
Urganch Davlat universitetining fizika-matematika fakultetida jahonning yetakchi universitetlari bilan xalqaro hamkorlik ishlari yanada rivojlanmoqda.
Fizika-matematika fakultetida O’zbekiston Respublikasi Prezidentining 2017 yil 20 apreldagi  “Oliy ta’lim tizimini yanada rivojlantirish chora-tadbirlari to’g’risida
Клаус Субтил Германия, SES (Senior Experten Service) "Маьлумотлар базасини бошқариш тизимлари " фанидан талабаларга машғулот ўтиш
Клаус Субтил Германия, SES (Senior Experten Service) 30.09.2019-20.09.2019   Физика-математика факультети талабаларига "Маьлумотлар базасини бошқариш тизимлари " фанидан талабаларг
Britaniya Kengashi joriy yilning 14-15 oktabr kunari Xalqaro biznes markazida turli yo’nalishlardagi fanlar va modullarni ingliz tilida o’qitish tajribasini rivojlantirish bo'yicha
Oliy ta’lim tizimidagi keng miqiyosdagi milliy islohotlarni qo’llab quvvatlash, OTMlar uchun xalqaro hamkorlikni va imkoniyatlarni kengaytirish maqsadida “Oliy va o’rta maxsus

Профессор Астраханского государственного университета Российской Федерации Скоблева Элла Ивановна и доцент Бабошкина Полина Алексеевна проводят занятия для студентов 3 курса факультета туризма и эконо
Двухсторонние отношения
Волонтёры  Корейского агентство по международному сотрудничеству («КОИКА») посетили Ургенчский Государственный Университет. В ходе беседы волонтеры обменялись опытами работы и  м
Новая эра сотрудничества
Посол Соединенных Штатов Америки г-н Дэниел Розенблюм посетил Ургенчского государственного университета 29 октября 2019 года. Самая яркая часть этого визита  беседа с преподавателями и
Международное сотрудничество с ведущими университетами мира развивается на физико-математическом факультете Ургенчского государственного университета.
На физико-математическом факультете в 2019-2020 учебном году продолжается научные и организационные работы по реализации Постановления Президента Республики Узбекистан от 20 апреля 2017 года № ПП-2909
Клаус Субтил Германия, SES (Senior Experten Service) "Маьлумотлар базасини бошқариш тизимлари " фанидан талабаларга машғулот ўтиш
Клаус Субтил Германия, SES (Senior Experten Service) 30.09.2019-20.09.2019   Физика-математика факультети талабаларига "Маьлумотлар базасини бошқариш тизимлари " фанидан талабаларг
Британского Совета в Международном бизнес-центре 14-15 октября 2019 года состоялся семинар-тренинг в рамках нового проекта EMI
Британским Советом запустит новый трехлетний курс EMI, предлагающий различные дисциплины и модули на английском языке, с целью расширения национальных возможностей в сфере высшего образования, междуна