Urganch davlat universiteti Kengashining 2-majlisi bo‘lib o‘tdi
Bugun, 3-oktabr kuni Urganch davlat universitetida navbatdagi universitet Kengashi yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi. Kengash avvalida rektor B.Abdullayev 1-oktabr – “O‘qi
Polsha Respublikasi delegatsiyasi UrDU da bo’lishdi
Ayni kunlarda O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining qaroriga muvofiq, Polsha Respublikasi delegatsiyasi mamlakatimizda xizmat safarida bo’lib turmoqda.  Mehmonlar 2-oktabr k
Inson aziz – xotira muqaddas!
Bugun Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida Filologiya va san'at fakulteti tashabbbusi bilan "qo'sh sohil bulbuli", O'zbekiston, Qoraqalpog'iston, Tatariston, Turkmaniston xalq artisti Otajon
“XX-XXI asr Rossiya navoiyshunosligi: tahlil va talqin
2-oktabr sanasida Xorijiy filologiya fakulteti Ingliz tili va adabiyoti kafedrasi  o’qituvchisi Annaxasanova Irina Baxtiyorovnaning “XX-XXI asr Rossiya navoiyshunosligi: tahlil v
1-Oktabr - Ustoz va murabbiylar kuni
Bugun Urganch davlat universiteti  Filologiya va sanʼat fakulteti talabalari "1- oktabr- Ustoz va murabbiylar k

Сегодня, 3 октября, в Ургенчском государственном университете состоялось очередное заседание совета университета. В начале правления ректор Б.Абдуллаев вручил группе профессорско – преподават
Делегация Республики Польша посетила УрГУ
В настоящее время в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан делегация Республики Польша находится в командировке в нашей стране.  2 октября гости посетили
Inson aziz – xotira muqaddas!
Bugun Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida Filologiya va san'at fakulteti tashabbbusi bilan "qo'sh sohil bulbuli", O'zbekiston, Qoraqalpog'iston, Tatariston, Turkmaniston xalq artisti Otajon
B 2 октября преподаватель кафедры английского языка и литературы факультета иностранной филологии Аннахасанова Ирина Бахтиоровна провела научно-методический семинар на тему «Российское наво
1 октября - День учителей и тренеров
Сегодня студенты факультета филологии и искусств Ургенчского государственного университета по случаю «1 октября &nd