URGANCH DAVLAT UNIVERSITETI ILMIY KENGASHINING 5-MAJLISI BOʻLIB OʻTDI
Bugun, 27-dekabr kuni Urganch davlat universiteti  Kengashining 2023-yildagi soʻnggi majlisi oʻtkazildi. Yigʻilish avvalida rektor B.Abdullayev jamoani kirib kelayotgan 2024-yil bilan qi
Kafedramiz sport musobaqalarida ham peshqadam!
Urganch davlat universiteti professor-o'qituvchilari va ishchi-xodimlari ishtirokida Yangi yil bayrami munosabati bilan sport musobaqalari bo'lib o'tdi. O'zbek tilshunosligi kafedrasi
Bayram munosabati bilan sport musobaqalari tashkillashtirildi
Joriy yilning 26-dekabr sanasida Urganch davlat universiteti kasaba uyushma qo'mitasi tomonidan  professor-o'qituvchilari va ishchi-xodimlari ishtirokida Yangi yil bayrami munosabati bila
Bir guruh xodimlarga bayram sovgʻalari ulashildi
Yangi yil bayrami munosabati bilan Urganch davlat universiteti rektori B.Abdullayev va universitet Kasaba uyushma qo'mitasi raisi Q.Xamrayevlar universitetda uzoq yillardan beri mehnat qilayotgan
1-YANVAR - YANGI YIL BAYRAMI
Bugun, 26-dekabr sanasida Urganch davlat universitetida shaxmat, shashka va stol tennis bo'yicha “Universitet birinchiligi” sport musobaqalari o'tkazildi.  Musobaqalar &ldq
Urganch davlat universitetida professor-o‘qituvchilar uchun o‘quv jarayoniga kredit-modul tizimini to‘liq joriy etish bo‘yicha o‘quv seminarlari tashkil etilmoqda
O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim,fan va innovatsiyalar vazirining 2023-yil 24-noyabrdagi 507-sonli buyrug‘i ijrosini ta’minlash maqsadida 2023-yil 25-dekabrdan 2024-yil 7-y

5TH MEETING OF SCIENTIFIC COUNCIL OF URGENCH STATE UNIVERSITY WAS HELD
Today, on December 27, the last meeting of the Council of Urgench State University in 2023 was held. At the beginning of the meeting, Rector B. Abdullayev warmly congratulated the team on the comin
Our department is also a leader in sports competitions!
Sports competitions were held in connection with the New Year holiday with the participation of professors and employees of Urganch State University. A number of professors and teachers of the Depart
Sports competitions were organized in connection with the holiday
On December 26 of this year, sports competitions were held in connection with the New Year holiday by the trade union committee of Urganch State University with the particip
Holiday gifts were distributed to a group of employees
On the occasion of the New Year's holiday, Urgench State University Rector B. Abdullayev and the chairman of the University Trade Union Committee K. Khamrayev met with a group of veteran employees
JANUARY 1 - NEW YEAR'S HOLIDAY
Today, December 26, "University First" sports competitions in chess, checkers and table tennis were held at Urgench State University. The competitions were dedicated to the &quo
At Urganch State University, educational seminars are being organized for professors and teachers on the full implementation of the credit-module system in the educational process
In order to ensure the implementation of the order of the Minister of Higher Education, Science and Innovation of the Republic of Uzbekistan No. 507 dated November 24, 2023, from December 25