8-dekabr - O'zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni munosabati bilan Urganch davlat universiteti rektorining bayram tabrigi
BOSH QOMUSIMIZNING 31 YILLIGI BARCHAMIZGA MUBORAK BO'LSIN! Aziz yurtdoshlar, hurmatli Urganch davlat universiteti jamoasi, qadrli o′gil-qizlarim!  Barchangizni O‘zbe
“Toshkent irrigatsiya va qishloq xo’jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” Milliy tadqiqot universiteti rektori yangi bino bilan tanishdi
Bugun “Toshkent irrigatsiya va qishloq xo’jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” Milliy tadqiqot universiteti rektori Bahodir Mirzayev Urganch davlat universiteti rektori
Toshkent irrigatsiya va qishloq xo’jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” Milliy tadqiqot universiteti rektori Bahodir Mirzayev Texnika fakultetida boʻldi
Bugun Urganch davlat universitetida mehmon boʻlgan “TIQXMMI” Milliy tadqiqot universiteti rektori Bahodir Mirzayev Texnika fakultetida boʼlib, sharoitlar bilan yaqindan tanishdi. Dastla
Urganch davlat universitetida suv xoʻjaligi sohasi boʻyicha yoʻnalish ochiladi: “TIQXMMI” Milliy tadqiqot universiteti rektori UrDUda
Prezident Shavkat Mirziyoyev raisligida joriy yil 29-noyabr kuni qishloq xo‘jaligida suv resurslaridan oqilona foydalanish va yo‘qotishlarni kamaytirish boʻyicha oʻtkazilgan videoselektor

Праздничное поздравление ректора Ургенчского государственного университета по случаю 8-декабря - Дня Конституции Республики Узбекистан
ПОЗДРАВЛЯЮ ВСЕХ НАС С 31-ЛЕТИЕМ НАШЕЙ КОНСТИТУЦИИ! Дорогие соотечественники, уважаемый коллектив Ургенчского государственного университета, мои дорогие сыновья и дочери! Искренне поздравляю всех в
Ректор Национального исследовательского университета «Ташкентского ирригационного института инженеров и механизации сельского хозяйства» ознакомился с новым зданием
Сегодня ректор Национального исследовательского университета «Ташкентский ирригационный институт инженеров и механизации сельского хозяйства» Бахадыр Мирзаев в сопровождении ректора Ургенч
Ректор Национального исследовательского университета «Ташкентский ирригационный институт инженеров и механизации сельского хозяйства» Бахадыр Мирзаев посетил технический факультет
Ректор Национального исследовательского университета «ТИИМСХ» Бахадыр Мирзаев, побывавший сегодня в гостях в Ургенчском государственном университете, посетил технический факульте
В Ургенчском государственном университете открывается направление в сфере водного хозяйства: ректор НИУ «ТИИИМСХ» посещает УрГУ
Президент Шавкат Мирзиёев провел 29 ноября текущего года видеоселекторное совещание по вопросам рационального использования водных ресурсов и сокращения потерь в сельском хозяйстве. В связи
Конституция – правовая основа построения демократического общества
Сегодня во Дворце культуры Ургенчского государственного университета по инициативе факультета социально-экономических наук прошла научно-практическая конференция на тему «Конституция – пра