"Klassik tillar (lotin tili)" da ochiq amaliy mashg'ulot
Joriy yilning 4-dekabr kuni UrDU O'zbek filologiyasi fakulteti Rus tili va adabiyoti kafedrasi o'qituvchisi G.Qutlimuratova  rus tili ta'lim yo'n
“Korrupsiya – halokatga yetaklovchi yo’l” mavzusida talabalar teatr studiyalari o’rtasida bellashuv
Bugun Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida “9-dekabr- Xalqaro korrupsiyaga qarshi kurashish kuni” munosabati bilan “Korrupsiya – halokatga yetaklovchi yo’l&rdqu
“Biz korrupsiyaga qarshimiz” mavzusida tadbir tashkil etildi
Bugun, 5-dekabr kuni Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida Korrupsiyaga qarshi kurashish “Komplaens nazorat” bo’limi boshlig’i H. Shihova va UrDU bosh yuristkonsulti S
Ilmiy-uslubiy seminarlar davom etmoqda
Joriy yilning 4-dekabr kuni  soat 11:00  318-xonada Urganch davlat universiteti O'zbek filologiyasi fakulteti O'zbek tili va adabiyoti kafedrasining "O'zbek adabiyotini o
Navbatdagi ilmiy-nazariy seminar o'tkazildi
Joriy yilning 4-dekabr kuni  soat 10:00  318-xonada Urganch davlat universiteti O'zbek filologiyasi fakulteti O'zbek tili va adabiyoti kafedrasining "Adabiyotshunoslikning dolza
Professor-o`qituvchilar olimpiada hakamlari safida
2023-yilning 27-noyabr sanasidan 1-dekabr sanasigacha umumta`lim maktablarining 9,10,11-sinflari va akdemik litseylar o`tasida asosiy olimpiadaning viloyat bosqichi bo`lib o

4 декабря текущего года преподаватель кафедры русского языка и литературы факультета узбекской филологии УрГУ Г.Кутлимуратова провела открытое практическое занятие по
Конкурс студенческих театральных студий на тему «Коррупция – путь к разрушению»
Сегодня во Дворце культуры Ургенчского государственного университета по случаю «9 декабря – Международного дня борьбы с коррупцией» был организован конкурс между студенческ
4 декабря текущего года в 11:00 в ауд. 318 состоится очередной научно-методический семинар кафедры узбекского языка и литературы факультета узбекской филологии Ургенчского государственного университет
4 декабря текущего года в 10:00 в ауд. 318 состоялся очередной научно-теоретический семинар кафедры узбекского языка и литературы факультета узбекской филологии Ургенчского государственного университе
Профессора-преподаватели – судьи олимпиады
С 27 ноября по 1 декабря 2023 года региональный этап основной олимпиады прошел в 9, 10, 11 классах общеобразовательных школ и академических лицеях. В качестве судей по р