“Iste’molchilar huquqlarini davlat tomonidan himoya qilish va iste’molchi huquqi asoslari” mavzusida tadbir o‘tkazildi
Urganch davlat universiteti madaniyat saroyida “Iste’molchilar huquqlarini davlat tomonidan himoya qilish va iste’molchi huquqi asoslari” mavzusida tadbir o‘tkazildi. Tad
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi kafedrasida ko'rgazma bo'lib o'tdi
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi kafedrasi Amaliy sanat yo'nalishi talabalarining Ashyoda ishlash fanidan semestr yakunlari bo'yicha xisobot ko'rgazmasi bo'lib o'tdi.
Talabalar turar joyida "To'y va marosimlarni tartibga solish to'g'risida"gi qaror bo'yicha davra suhbati bo'lib o'tdi
2020 yilning 20-yanvar sanasida UrDUning Talabalar turar joyida "To'y va marosimlarni tartibga solish to'g'risida"gi qaror ijrosini ta’minlash maqsadida davra suhbati bo
UrDU madaniyat saroyida "Fakultetimiz mard o‘g‘lonlari" bellashuvi bo‘lib o‘tdi.
2020- yil 18- yanvar kuni UrDU madaniyat saroyida Kimyoviy texnologiyalar fakulteti talabalari o‘rtasida "Fakultetimiz mard o‘g‘lonlari"   bellashuvi bo&lsqu
UrDU Xorijiy filologiya fakulteti Xotin-qizlar komitasi raisi Abidova Roxatoy tamonidan 14-yanvar Vatan ximoyachilari kuniga tashkillashtirgan Bayram tabrigidan foto lavxalar.
"VATAN HIMOYACHILARI KUNI" ga bag'ishlangam bayram tadbirida Tabiiy fanlar fakultetining Muddatli xarbiy xizmatni o'tab kelgan tomonidan jangovor harakatlardan lavhalar
"VATAN HIMOYACHILARI KUNI" ga bag'ishlangam bayram tadbirida Tabiiy fanlar fakultetining Muddatli xarbiy xizmatni o'tab hozirda Armiyamizning zaxira qo'shinlari tarkibidagi askar

An event on "State Protection of Consumer Rights and Basics of Consumer Law"
In the Palace of Culture of Urgench State University held an event on the theme "State protection of consumer rights and the basis of consumer rights". Vice-Rector for Youth Affairs of Urgen
An exhibition was held at the Department of Fine Arts and Engineering Graphics
The department of Fine Arts and Engineering Graphics held a report on the results of the semester on the subject of applied art students' work in the field.
Round table was held in the hostel to ensure the implementation of the Wedding Regulation
On January 20, 2020, a roundtable was held in UrSU Student Hostel to ensure the implementation of the decision "On Wedding and Ceremony" The roundtable was also attended by the chairman and
In UrSU Palace, a meeting was held among students of the Faculty of Chemical Technology under the slogan "The brave sons of our faculty"
On January 18, 2020, a meeting between the students of the Faculty of Chemical Technology under the slogan "The brave sons of our faculty" was held in the UrDU Palace of Culture. T
Photo from the celebration of the 14th of January - Day of Defenders of the Motherland by the Chairperson of the Women's Committee of the Foreign Philology Faculty of UrSU
Images of military actions by the Conscripted Military Service at the celebration of "Day of Defense
At the festive event dedicated to "Defender of the Fatherland Day," the Faculty of Natural Sciences, during a military service, presents footage of the current military service in the Army&#