Bayram munosabati bilan sport musoboqalari o`tkazildi
♟Bugun, 28-avgust kuni  UrDU Kasaba uyushma qoʻmitasi tomonidan  Vatanimiz mustaqilligining 33 yilligi munosabati bilan universitet professor-o‘qituvchil
Yozgi turizm maktabi ishtirokchilari ko‘hna Xiva shahriga sayohat qilishdi
Urganch davlat universitetida tashkil etilgan yozgi turizm maktabi ishtirokchilari rejaga muvofiq qadimiy va navquron Xiva shahri bo'ylab sayohat uyushtirishdi. Unda Xitoy Xalq Respublikasining
Urganch davlat universitetida “Maʼrifiy targʻibot” mavzusida oʻquv kursi o’tkazildi
Bugun, 8-iyun kuni Urganch davlat universitetida Respublika Maʼnaviyat va maʼrifat kengashining kengaytirilgan yigʻilishi davomida berilgan topshiriqlar boʻyicha 50-sonli bayoni bilan tasdiqlangan das
Urganch davlat universitetida yozgi turizm maktabi o’z ish faoliyatini boshladi
Urganch davlat universiteti tomonidan 2024-yilning 3-10-iyun kunlari hamkor oliy ta’lim muassasalari talabalari uchun  yozgi turizm maktabi tashkil etilmoqda. Ushbu maktabda Respublikamiz h
Yozgi turizm maktabining talabalari UrDU huzuridagi “Qatag’on qurbonlari xotirasi” muzeyida bo'lishdi
Urganch davlat universitetida tashkil etilgan yozgi turizm maktabida ishtirok etish uchun  Xitoy Xalq Respublikasining Gansu qishloq xo‘jaligi universiteti hamda "TIQXMMI" Milliy

По случаю праздника прошли спортивные соревнования
♟ Сегодня, 28 августа, по случаю 33-й годовщины независимости нашей страны, профком УрГУ организовал спортивные соревнования по шахматам, шашкам и настольному теннису среди преподавателей и сотрудни
Участники летней школы туризма отправились в древний город Хива
Участники летней школы туризма, организованной в Ургенчском государственном университете, согласно плану организовали поездку в древний и современный город Хиву. В рамках него студенты Ганьсуского
В Ургенчском государственном университете прошел обучающий курс «Образовательная пропаганда»
Сегодня, 8 июня, в Ургенчском государственном университете в ходе расширенного заседания Республиканского совета духовности и просвещения в целях обеспечения выполнения задач, указанных в пу
В Ургенчском государственном университете начала работу летняя школа туризма
Ургенчский государственный университет с 3 по 10 июня 2024 года организует летнюю школу туризма для студентов вузов-партнеров. В данной школе участвуют около 30 студентов со своими преподавателями из