18-oktabr kuni Xorijiy filologiya fakulteti Ingliz tili va adabiyoti kafedrasi stajor-o'qituvchisi Sobirova Nilufar Umarovna tomonidan 2006- guruhda Chet tillarni o'qitishning integrallashgan
“Inson huquqlarini ta’minlashda “Inson huquqlari umumjahon deklaratsiyasi”ning ahamiyati” mavzusida uchrashuv tashkil etildi
Bugun, 18-oktabr kuni Urganch davlat universitetida Ombudsmanning Xorazm viloyati mintaqaviy vakili O.Olloyorov ishtirokida davra suhbati boʻlib oʻtdi. Unda universitet rahbariyati, professor-oʻqituvc
UrDUda “Muassasa birinchiligi” sport musobaqalari oʼtkazildi
Bugun, 18-oktabr kuni “Talabalar ligasi” sport musobaqalari doirasida sportning badminton, workout, streetbol turlari boʼyicha “Muassasa birinchiligi” oʼtkazildi. Unda uni
Xorijlik mehmonlar “InnoWeek-2023” ko'rgazmasi bilan tanishdi
Kimyoviy texnologiyalar fakultetida  “InnoWeek-2023” innovatsion g‘oyalar haftaligi doirasida tashkil etilgan innovatsion ko‘rgazma Turkiyaning Ege universitetidan tashrif
UrDUda “Kreativ ta’lim va innovatsiya – Yangi O‘zbekiston taraqqiyotining asosi” shiori ostidagi “InnoWeek-2023” innovatsion g‘oyalar haftaligi qizg‘in davom etmoqda
Mehmonlar UrDU Kimyoviy texnologiyalar fakulteti fayesida hamda Xorazm innovatsion texnoparkida tashkil etilgan universitet olimlarining innovatsion g'oya va ishlanmalari ko'rgazmasi bila
“Kreativ ta’lim va innovatsiya – Yangi O‘zbekiston taraqqiyotining asosi” shiori ostidagi to‘rt kun davom etadigan “InnoWeek-2023” innovatsion g‘oyalar haftaligining ochilish marosim bo‘lib o‘tdi
Kimyoviy texnologiyalar fakultetida tashkil etilgan marosimni Xorazm viloyati hokimi o‘rinbosari, Oila va xotin-qizlar boshqarmasi boshlig‘i N.Qutlimuratova kirish so‘zi bilan ochib

On October 18, Sobirova Nilufar Umarovna, an assistant teacher of the Department of English Language and Literature of the Faculty of Foreign Philology, conducted a demo lesson on the topic “Des
A meeting was organized on the topic "Importance of the Universal Declaration of Human Rights in ensuring human rights"
Today, on October 18, a roundtable discussion was held at the Urganch State University with the participation of the regional representative of the Ombudsman of Khorezm region, O. Olloyorov. The unive
"Institution Championship" sports competitions were held at UrSU
Today, on October 18, within the framework of the "Student League" sports competitions, the "Institution Championship" was held in the sports types such as badminton, workout, and
Foreign guests got acquainted with the "InnoWeek-2023" exhibition
The innovation exhibition organized within the framework of the week of innovative ideas "InnoWeek-2023" at the faculty of chemical technologies attracted the attention of visiting professor
The week of innovative ideas "InnoWeek-2023" under the slogan "Creative education and innovation - the basis of the development of the new Uzbekistan" is in full swing at UrSU
The guests are getting acquainted with the exhibition of innovative ideas and developments of university scientists organized in the Faculty of Chemical Technologies of UrSU and Khorezm Innovative Tec
The opening ceremony of the four-day "InnoWeek-2023" week of innovative ideas under the slogan "Creative education and innovation - the basis of the development of the new Uzbekistan" was held.
The ceremony organized at the faculty of chemical technologies was opened by N. Qutlimuratova, the deputy governor of Khorezm region, head of the Department of Family and Women, who spoke about the es