“Tanishtiruv haftaligi”ning soʻnggi uchrashuvlari Kimyoviy texnologiyalar fakulteti hamda Pedagogika-psixologiya taʻlim yoʻnalishlarining 1-bosqich talabalari ishtirokida oʻtkazildi
Talabalar bilan ochiq muloqot qilib, ularning xohish-istaklari bilan qiziqqan UrDU birinchi prorektori S.Davletov oʻzining hayot tajribasi, tavsiyalari bilan oʻrtoqlashdi. Ular uchun universitetda yar
Navbatdagi uchrashuv Texnika fakultetining 1-bosqich talabalari ishtirokida boʻlib oʻtdi
Mazkur uchrashuvlardan maqsad talaba-yoshlarni  universitet hayotiga tezroq moslashishlariga koʻmak berish, ular uchun universitetda yaratilgan  sharoitlar, imtiyozlar bilan yaqindan tanisht
Tanishtiruv haftaligi
2022-2023-oʻquv yilida Urganch davlat universitetiga talabalikka tavsiya qilingan oʻgʻil-qizlar uchun “Tanishtiruv haftaligi” davom etmoqda. Unda universitet rahbariyati har bir fakultetni
Talaba-yoshlarni birlashtirgan loyiha - “Orientation Week” doirasidagi uchrashuv Iqtisodiyot fakulteti yoshlari bilan oʻtkazildi
Uchrashuvda Birinchi prorektor S.Davletov, Iqtisodiyot fakulteti dekani I.Abdullayevlar ishtirok etib, universitetning  odob-axloq qoidalari, maʼnaviy-maʼrifiy jarayonlar, faoliyati yoʻlga qoʻyil
“Orientation Week” Bioinjeneriya va oziq-ovqat xavfsizligi fakultetida
Talabalikka qadam qo‘ygan yoshlarni universitet hayotiga tezroq moslashishiga ko‘mak berish maqsadidagi “Orientation Week” loyihasi bugun Bioinjeneriya va oziq-ovqat

Последние встречи «Ориентационной недели» прошли с участием студентов 1 курса факультета Химических технологий и Педагогики-психологии
Своим жизненным опытом и рекомендациями поделился первый проректор УрГУ С. Давлетов, который открыто общался со студентами и интересовался их пожеланиями. Он знакомил их с условиями и привилегиями, со
Очередная встреча состоялась с участием студентов 1 курса технического факультета.
Цель этих встреч – помочь студентам и молодежи быстрее адаптироваться к жизни университета, ознакомить их с условиями и льготами, созданными для них в университете, информировать о духовно-воспи
Продолжается «Ориентационная неделя» для юношей и девушек, рекомендованных к поступлению в Ургенчский государственный университет в 2022-2023 учебном году. Руководство университета проводи
Состоялась встреча с молодежью Экономического факультета в рамках проекта «Ориентация», объединяющего студентов и молодежь
Во встрече приняли участие первый проректор Давлетов С., декан Экономического факультета Абдуллаев И., которые проинформировали молодежь о правилах этикета вуза, духовно-воспитательных процессах, созд
«Ориентационная неделя» на факультете Биоинженерии и пищевой безопасности
Проект «Ориентационная неделя», направленный на помощь молодежи, поступившей в вуз, в адаптации к университетской жизни, продолжился сегодня на факультете Биоинженерии и пищевой безопаснос