Call-markaz va Maslahat markazi faoliyati yoʻlga qoʻyildi
Xabaringiz bor, joriy yil 20-iyundan 2022/2023-oʼquv yili uchun bakalavriat taʼlim yoʼnalishlariga abituriyentlarni onlayn roʼyhatga olish ishlari boshlandi. Abituriyentlarni ro‘yhatga o
Korrupsion holatlarni oldini olish va taʼlim sifatini yanada oshirishga qaratilgan uchrashuv boʻlib oʻtdi
Korrupsiya har qanday davlat va jamiyatning siyosiy-iqtisodiy rivojlanishiga jiddiy putur yetkazadi, davlatning konstitutsiyaviy asoslarini va qonun ustuvorligini zaiflashtiradi, pirovardida inson huq
Akademik Bakridin Zaripov Urganch davlat universiteti yosh olimlariga maʼruza qildi
Joriy yil 20-iyun kuni Mirzo Ulug‘bek nomidagi O‘zbekiston Milliy universitetining  “Odam va hayvonlar fiziologiyasi” kafedrasi professori, bir qator xorijiy universitetla
Urganch davlat universitetida korrupsiya va jinoyatchilikni oldini olish masalalariga bagʻishlangan kengaytirilgan yigʻilish boʻlib oʻtdi
2022-yil 20-iyun kuni UrDU Madaniyat saroyida professor-o‘qituvchilar, xodimlar orasida korrupsion holatlar va yoshlar orasida jinoyatchilikni oldini olish masalalariga bagʻishlangan universitet
Konstitutsiyaviy islohotlar jarayonida taklif va tavsiyalar tinglanmoqda
Urganch davlat universitetida "Konstitusiyaviy islohotlar-davr talabi" mavzusida oʻtkazilgan Oʻzbekiston Respublikasi Ekologik partiyasi raisi N.Oblomurodov ishtirokidagi tadbir ta

A meeting was held to prevent corruption and improve the quality of education
Corruption seriously undermines the political and economic development of any state and society, weakens the constitutional foundations of the state and the rule of law, and ultimately leads to the vi
A call center and a consultationcenter have been set up
As you know, the online registration of applicants for the bachelor's degree program for the 2022/2023 academic year began on June 20 this year. Registration of applicants is carried out online
Academician Bakridin Zaripov gave a lecture to young scientists of Urgench State University
On June 20 this year, Professor of the Department of "Human and Animal Physiology" of the National University of Uzbekistan named after Mirzo Ulugbek, Honorary Professor of a number of forei
Urgench State University Hosts Extended Meeting on Corruption and Crime Prevention
On June 20, 2022, an extraordinary meeting was held at the Palace of Culture of UrSU with the participation of members of the Council, faculty and staff of the University on the prevention of corrupti
Proposals and recommendations are being heard in the process of constitutional reform
Details of the event with the participation of the Chairman of the Ecological Party of the Republic of Uzbekistan N. Oblomurodov on "Konstitusiyaviy islohotlar-davr talabi" held at Urgench S