Iqtisodiyot fakultetida Respublika miqyosidagi ilmiy-amaliy anjuman o‘tkazildi
2022-yil 29-aprel kuni Urganch davlat universiteti Iqtisodiyot fakultetida 2022/2026-yillarga mo‘ljallangan Yangi O‘zbekistonning Taraqqiyot strategiyasida belgilangan vazifalar ijrosini t
“Kibertahdidlarga birgalikda qarshi kurashish - davr talabi” mavzusida oliy ta’lim muassasalarining talaba-yoshlari ishtirokida targʻibot tadbiri oʻtkazildi
Bugungi kunda internet olamida keng uchrayotgan jinoyatlar, jumladan, gʻoyaviy va texnik buzgʻunchiliklar, jabrlanuvchilarning internet-madaniyati meʼyorlariga rioya qilmasligi oqibatida yuzaga kelmoq
Oʻzbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Jamoat xavfsizligi departamenti Huquqbuzarliklar profilaktikasi xizmati boshligʻi Baxtiyor Berdialiyev Urganch davlat universiteti talabalari bilan uchrashuv oʻtkazdi
2022-yilning 25-aprel kuni Oʻzbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Jamoat xavfsizligi departamenti Huquqbuzarliklar profilaktikasi xizmati boshligʻi Baxtiyor Berdialiyev Urganch davlat univers
Urganch davlat universitetida “Kitobxonlik haftaligi”ning yakuniy tadbirlari boʻlib oʻtdi
2022-yilning 18-23-aprel kunlari Urganch davlat universitetida “Kitobsevar millat” shiori ostida  “Kitobxonlik haftaligi”ning qator uchrashuv va adabiy-badiiy kechalari, t
Prezident maslahatchisi Abdujabbor Abduvohidov Xorazm viloyatidagi taʼlim muassasalarining masʼullari bilan uchrashuv oʻtkazdi
2022-yilning 23-aprel kuni Prezident maslahatchisi  Abdujabbor Abduvohidov Xorazm viloyatiga tashrifi doirasida viloyatdagi taʼlim muassasalarining  masʼullari bilan uchrashuv oʻtkazdi. U
Universitet xodimlari uchun sayyor qabul oʻtkazildi
Ayni kunlarda  respublikamiz boʻylab Adliya vazirligi tomonidan 2022-yil 15-martdan 15-mayga qadar “Sog‘liqni saqlash va ta’lim tizimi xodimlarining huquqlarini himoya qilish&rd

На Экономическом факультете прошла республиканская научно-практическая конференция
29 апреля 2022 года на Экономическом факультете Ургенчского государственного университета в рамках Государственной программы «Год человеческого достоинства и активного соседства и эконометрическ
Адвокаси-мероприятие с участием студентов высших учебных заведений на тему «Совместная борьба с киберугрозами – потребность эпохи»
Наиболее распространенные сегодня преступления в интернет-мире, в том числе идеологические и технические нарушения, являются результатом несоблюдения потерпевшими норм интернет-культуры. Именно поэтом
Бахтиёр Бердиалиев, начальник Службы профилактики правонарушений Управления общественной безопасности МВД Республики Узбекистан, встретился со студентами Ургенчского государственного университета
25 апреля 2022 года начальник Службы профилактики правонарушений Управления общественной безопасности МВД Республики Узбекистан Бахтиёр Бердиалиев посетил Ургенчский государственный университет и встр
Заключительное мероприятие «Недели чтения» прошло в Ургенчском государственном университете
18-23 апреля 2022 года в Ургенчском государственном университете прошел ряд встреч и литературно-художественных мероприятий, конкурсов и книжных выставок под девизом «Книголюбивый народ».
Советник Президента Абдужаббор Абдувахидов встретился с руководителями учебных заведений Хорезмской области
23 апреля 2022 года в ходе визита в Хорезмскую область советник Президента Абдуджаббор Абдувахидов встретился с руководителями учебных заведений области. Встреча состоялась во Дворце культуры Урген
Проведен мобильный прием для сотрудников университета
В настоящее время Министерство Юстиции Республики Узбекистан проводит правовую акцию «Защита прав работников системы здравоохранения и образования» с 15 марта по 15 мая 2022 года. 22 ап